Jump to content
Ménemszól.hu
  • 1

Korg Triton Classic


KTC61

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
1 órája írta KTC61:

magyar nyelvű gépkönyvet keresek . 

Mi a kérdésed, gondod konkrétan? Egyszerű hangszer az még!

Sztem hamarabb kapsz választ erre, mint kibogarászni egy apróbetűs érthetetlen fordításból...

De amúgy az AUDMAX Kft. csinálta a gépkönyveket Korgokhoz. Tőlük lehet kérni ha itthon vásárolt a hangszer. http://audmax.hu/

 

Szerkesztette djuice
Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 órája írta djuice:

Mi a kérdésed, gondod konkrétan? Egyszerű hangszer az még!

Sztem hamarabb kapsz választ erre, mint kibogarászni egy apróbetűs érthetetlen fordításból...

De amúgy az AUDMAX Kft. csinálta a gépkönyveket Korgokhoz. Tőlük lehet kérni ha itthon vásárolt a hangszer. http://audmax.hu/

 

Ok. Köszi . Konkrét kérdésem még nincsen,most ismerkedek a hangszerrel. Megnézem az audmax - t . Üdv.   (Y)  :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 órája írta KTC61:

most ismerkedek a hangszerrel

Pofon egyszerű Korg logika egyébként már a 80-as évek végétől. Minden erre az alap kaptafára épül náluk jórészt.

Vannak Program hangszíneid, vannak Combi hangszíneid (8x a Program hangszínek 1 beállításban), hangbankokba rendezve, 16 sávos midi sequencer dalszerzéshez, lejátszáshoz, dupla arpeggiator dallam futamokra vagy akkár effekt vezérlésre, 5 inzert effekt a hangokra, master effektek, EQ, egy nagy érintőkijelző és ha megszokod, egy nagyon logikus átlátható kezelhetőség. Nem véletlenül volt népszerű hangszer.

Hangban kicsit mára már beporosodott itt ott, de fantázia és szinti hangszinekben ma is egy nyerő cucc, mint a Korgok általában.

Szerkesztette djuice
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 2021. 05. 15. at 16:55 írta djuice:

HELP!

Vki nem tudja vletlen, hogy a hangszer 1, 2, 3, 4 individual kimeneteire hogy lehet komplett seq. dal lejátszást mint segéd stereo kimenet beállítani? Nem találok erre menüt. :(

Köszönöm!

Az IFX Route lapon, a BUS Select lehulló menüjében lehet sávonként beállítani a kimenetet.
Szerintem anblokk ilyet nem tud a hangszer COMMON paramétereben hogy egy kész dalt individuálra küldjön.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
23 perccel ezelőtt írta Koródi Csaba:

Az IFX Route lapon, a BUS Select lehulló menüjében lehet sávonként beállítani a kimenetet.
Szerintem anblokk ilyet nem tud a hangszer COMMON paramétereben hogy egy kész dalt individuálra küldjön.

Köszi, de már vissza is vittem délután a gazdájának... :wacko:
 Csak arra kellett volna, hogy a main out-on a monitorra ment a hang, és szerettem volna belőlük egy aux kimeneten is felvenni ezt-azt. Végül bekötöttem az X-fi HD hangkártyámra és onnan tovább vittem a monitorhoz... Aztán vmi olyan is rémlett, hogy a segéd kimenetekre nem működnek az effektek, mert talán csak 1 kimenetre címezhetők, de ezt már nem tudom ellenőrizni. Össze vissza néztem a seq. menüitől a global beálításokig mindent, a master fx blokkokat is, hát pont az insertekre nem gondoltam, hogy ott kéne keresni ezt. :stuff:
(Azért lett 1-2 kincsem közben a sampling gyűjteménybe belőle! :) Egy különösen régóta várt hangszín már itt figyel a MOSS kártyáról...) :D 

Szerkesztette djuice
Link to comment
Share on other sites

  • -1
Ekkor: 2021. 03. 14. at 19:58 írta djuice:

Pofon egyszerű Korg logika egyébként már a 80-as évek végétől. Minden erre az alap kaptafára épül náluk jórészt.

Vannak Program hangszíneid, vannak Combi hangszíneid (8x a Program hangszínek 1 beállításban), hangbankokba rendezve, 16 sávos midi sequencer dalszerzéshez, lejátszáshoz, dupla arpeggiator dallam futamokra vagy akkár effekt vezérlésre, 5 inzert effekt a hangokra, master effektek, EQ, egy nagy érintőkijelző és ha megszokod, egy nagyon logikus átlátható kezelhetőség. Nem véletlenül volt népszerű hangszer.

Hangban kicsit mára már beporosodott itt ott, de fantázia és szinti hangszinekben ma is egy nyerő cucc, mint a Korgok általában.

Ok. Köszi 👍 Jó lesz ez a cucc :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...