Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Roland GW-8 Update 2.01 European vs. Latin ?


gyogyvass

Kérdés

Sziasztok,

 

A hivatalos Roland weboldalról csak a Latin verziós frissítő tölthető le gw8_up_l201.zip.

Hol találom, honnan tudom megszerezni a gw8_up_e201.zip pakkot, tehát az európai 2.01 rendszer frissítő file-t ?

Tudtok valami archive forrást esetleg?

Illetve mi van akkor, ha a Latin 2.01 frissítést telepítem a GW-8 ra?

(megvan nekem az európai 2.00 frissítés amivel utána vissza tudok térni 2.01 latinról euro 2.00-ra?)

 

A másik kérdés, nem tudom hogy hiba-e a hangszerben, vagy a pendrive nem kompatibilis...

Az USB pendrive-ra song exportálásnál, ill. formázásnál is megjelenő hiba üzenet: WRITE ERROR !

Angol szász fórumok szerint az is lehet, hogy a régi 1-2 GB usb 2.0 pendrive-ok kompatibilisek csak. Ez igaz? Max 2GB pendrive-ot képes kezelni a gw8? Nekem a legkisebb / legrégebbi pendrive-om 4gb usb 2.0...

 

Köszi szépen előre is minden hozzá szólónak! :)

gw8-usb.JPG

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

Én még mindig jobban ajánlanám a Zenegalériát (ha majd nyitva lesz), de nem azért mert ezért fizetnek nekem, hanem ott sok minden rendelkezésre áll, még ha az update alatt kifeküdne is a gép, ők szerviz szoftverekkel bele tudnak nyúlni, s nem mellesleg, azért a lengyel, orosz stb. weboldalakról összehalászott dolgokkal igencsak vigyáznék! A zenegalisok azért a jogtiszta originál fájlokkal rendelkeznek, én nem nagyon bíznék az innen onnan begyűjtött, ki tudja kik által piszkált, netán vírusos dolgokkal!

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 órája írta gyogyvass:

Hol találom, honnan tudom megszerezni a pakkot?

Itt senki nem fog tudni segíteni. GW8 egy jó régi cucc és errefelé nem használnak ilyet.

Ajánlom a Roland Zenegalériát inkább! Apámnak egy G70-ese van. Ahhoz sincs fenn a 3-as utolsó update szoftver a Roland oldalain, de a Zenegalériában tudnak segíteni (pl. Béres J. alias "Csavar").

Továbbá, a szoftver update procedúra bizonyos óvintézkedéseket is feltételez! Ha otthon nincs szünetmentes tápod ehhez, mialatt a hangszer újra rakná magát és jön egy áramkimaradás, akkor bukkfenc van de nagy ám!

Sok sikert!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Köszi szépen djuice az infót.

Végre meglett a neten, megszereztem szlovák, vagy lengyel vagy nem is tudom milyen nemzetiségű, ill. nyelvű weboldalról gyakorlatilag az összes Roland GW-8 2.01 update pakkot bele értve az Euro-t is. (Egy gyors account regisztráció után.)

Szünetmentes tápom az van, és olvastam erről a "bukfenc" ről...

Ugyanis 2 napja ezt keresem, már mindent átkutattam, és itt találtam: chomikuj pl -weboldalon.

Csatolok pár fotót, ha tudok !

 

Viszont a 4GB 2.0 USB pendrive a frissítés után sem kompatibilis, vagy nem működik valami hiba miatt. Ezt nem oldotta meg a 2.01 Euro Update sajnos....  :(

Kénytelen leszek rendelni az ebay en 1GB pendrive ot, mert az egész országban nem találok 4 GB nál kisebb pendrive ot. :D

 

Ja igen, és ahogy a fotón látható ez az update procedúra a 4GB-os pendrive al végződött sikerrel, tehát látja a pendrive ot, csak szerintem 2GB felett nem képes tovább inicializálni a kapacitást, vagy valami ilyesmi... Tehát ez a firmware hiányossága talán azért, mert anno az eredeti Roland pendrive ot is el kellett tudni adni valahogy?! :D

gw8-usb2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...