Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Focusrite 3rd gen - cubase 5


Martinkaaa

Kérdés

Helló. Eddig teljesen jól működött a cubase 5 program, aztán egyszer csak a felvett hanganyag lejátszásánál nincsen semmi hang. Ezt egy régebben elmentett fájlal néztem meg. Felvételt se tudok készíteni mivel a jel sem megy de amúgy meg szól minden, a szintetizátor, a rendszer is egyaránt csak a cubase nem igazán akarja a jót.

Aki tudna segítséget adni nagyon megköszönném 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
28 perccel ezelőtt írta Martinkaaa:

Helló. Eddig teljesen jól működött a cubase 5 program, aztán egyszer csak a felvett hanganyag lejátszásánál nincsen semmi hang. Ezt egy régebben elmentett fájlal néztem meg. Felvételt se tudok készíteni mivel a jel sem megy de amúgy meg szól minden, a szintetizátor, a rendszer is egyaránt csak a cubase nem igazán akarja a jót.

Aki tudna segítséget adni nagyon megköszönném 

Szia!

Beállításokban látod, hogy a focusrite a kimenet? Devices, VST connections, F4 billentyű megnyomása után Focusrite ASIO-t látod az outputoknál?
Ezeket nézd meg először.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ekkor: 2021. 03. 29. at 22:50 írta Hobkins:

Szia!

Beállításokban látod, hogy a focusrite a kimenet? Devices, VST connections, F4 billentyű megnyomása után Focusrite ASIO-t látod az outputoknál?
Ezeket nézd meg először.

F4 billentyű amit előhozott ablakot ott volt a probléma, valamiért not connected-re állitódott. Erre nem jöttem volna rá az életbe, köszönöm szépen nagyon a segítséget 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...