Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Native acces probléma!?


FLman

Kérdés

Üdv! nemrég vásároltam egy NI komplete kontrol m32 midi billentyűt.Ehhez ugye járnak a szoftverek is.Letöltöttem az NI acces progit bejelentkeztem le is töltött pár szoftvert de nem az összeset ami járna hozzá..pl az ableton live lite 10 nem tudom hol kell letölteni de az a gondom hogy korábbi cuccok rajta maradtak amik már nincsnenek a gépen és azt szeretném törölni.ezt hogy kell? hiába csináltam új accountot még mindig ott vannak ezek a cuccok a listában.. illetve a többi hozzá járó szoftvert hogy tudnám letölteni? egyébként a serial számot meg nem fogadja el a progi hibát ír,gondolom ezért se tudom letölteni a többi szoftvert? :(  előre is köszönöm! 

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=202native_acces.jpg

Szerkesztette FLman
Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

A NI a serial alapján tudja, hogy milyen terméked van, és a NI Acces az accounthoz tartozó termékhez engedi/frissíti a cuccokat. Az általad emlegetett korábbi, már nem lévő vagy nem használt összetevők is itt láthatók (mint a képen), akár legal vagy illegal, azokat a sorokat törölni utólag nem tudod. (Egy esetleges tiszta telepítés után persze nem lesznek ott.) Ne zavarjon, nincs semmiféle hatással a működésre.

Az Ableton nem NI termék. Nem tudom, kaptál e telepítő médiát, de ha nem, a Live 10 Lite itt elérhető.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...