Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Behringer Neutron


Manassé

Kérdés

Hello, Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy van egy Behringer Neutronom, amivel semmi baj nem volt.
Elhagytam a tápkábelét, majd vettem a Media Marktban egy ilyen általános tápot, amin állítható a feszültség, meg cserélhető a csatlakozófej.
Akkora alapzaja van, hogy kb nincs is kedvem bekapcsolni a synth-t.
Az a baj hogy cserélhető a fej?
A gyári Behringer kábellel nem volt problémám, ezért úgy gondolom, hogy biztos nem a ház hálózatával van a probléma(új építésű ház és műszakilag ellenőrzött).
Behringerék weboldalán nem láttam, hogy milyen tápkábelt adnak a Neutronhoz, illetve a weboldalon található tápkábeleikből nem tudom meg nem is írják, hogy melyik jó a synth sorozatukhoz.

Bármilyen javaslatot, 5letet, ajánlatot, bármit várok.

Köszi.


 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
Ekkor: 2021. 08. 02. at 23:28 írta recccp:

Hali,

12V DC 1A center pozitív csatival. (a szinti hátulján megtalálható :))

Igen, tudom fordítva nem is működne.
Az a bajom, hogy nagy az alapzaja(ami az eredeti táppal nem volt)
tök mind1, hogy most center micsoda, mert cserélgethető a táp "polaritása".


 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

As alapzajhoz annyit, hogy a szinti hátulján található kimenet, a sorba kötött Bucket Brigade Delay kimenete (ez általában elég zajos tud lenni) és csak úgy tudod teljesen megkerülni ha VCA out-ot használod a patch panelen mint kimenetet.
+ A manuálban van leírás arról, hogy hogyan/hol tudod a BBD-t finom hangolni, ami segíthet csökkenteni a zajszintet. (18. oldal)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...