Jump to content
Ménemszól.hu

Recommended Posts

1 órája írta djuice:

A konkrét százalékokra egyszer már tényleg én is nagyon kíváncsi lennék!

Ki lehet szamolni.

1 órája írta djuice:

Pl. Yamaha VL1 megvan 1994-95-ből

Ja, durva cucc.

Igazabol az az egyetlen bovitokartya, ami komolyan erdekelne a motif es-emhez (nomeg a digi I/O)... Nyilvan eselytelen a beszerzese (mindketto)

Hah, a Z1 nálam legendás, de nincs az az Isten, hogy 2.5e EUR-t adjak érte...megvárom inkább míg majd megint nem kell a kutyának sem, majd akkor bevásárolok.

Válaszolta (szerkesztve)

@DutchFlowers Ezt mondjuk én se értem, hogy egy véletlen hogy lehet ennyire véletlen, hogy pont a VL1-et írtam példaként és ez rápasszolt, mindenesetre remélem összejön a biznisz... :)

Mondjuk nekem is a 9000 Pro irdatlan ára tűnt fel pár hete, hogy mitől annyi. Apámnak is van, de a minőségi felépítéséhez, meg hogy 2001 körül az is 1 misi körül ment a piacon újonnan, mára már még a lagzis cuccok közt sem egy meghatározó tényező, eljártak felette az évek. Viszont 2 PLG slot van ebben is, így értem mitől annyi ott az árcédula.

De nem ezt akarom kihozni belőle, hanem hogy elírás, nem megfelelő hirdetéscím és a jófogon máris nem találja meg aki olyat keres. Meg eleve szabadidő/sport kategóriába rakni a hangszereket a műszaki cikkek helyett, nagyon elmebeteg lehet a jófog üzemeltetője!

Szerkesztette djuice

1 órával ezelőtt írta djuice:

Meg eleve szabadidő/sport kategóriába rakni a hangszereket a műszaki cikkek helyett, nagyon elmebeteg lehet a jófog üzemeltetője!

Hehe, én csak a szabadidőmben tudok zenélni :)

• Haha 1

Share

• Create New...