Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Roland D20 gumi érintkező


Jeti111

Kérdés

Sziasztok!

Létezik esetleg valamiféle mód arra, hogy a fentebb említett szintetizátor billentyűzetének a gumi érintkezőit helyre lehessen állítani?

Én a grafitzsírra gondoltam esetleg. Vagy grafitos kontakt spray-re hogy a grafit felületet helyreállítsam. Vagy ezek mindenképp cserések, és nézelődjek külföldön hátha be lehet szerezni hozzá való érintkezőket?

A segítséget előre is köszönöm. 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
Ekkor: 2021. 11. 02. at 22:35 írta Jeti111:

Sziasztok!

Létezik esetleg valamiféle mód arra, hogy a fentebb említett szintetizátor billentyűzetének a gumi érintkezőit helyre lehessen állítani?

Én a grafitzsírra gondoltam esetleg. Vagy grafitos kontakt spray-re hogy a grafit felületet helyreállítsam. Vagy ezek mindenképp cserések, és nézelődjek külföldön hátha be lehet szerezni hozzá való érintkezőket?

A segítséget előre is köszönöm. 

Plusz egy szavazat djuice kolléga válaszára!!! MEG NE PRÓBÁLD!!! a fentebb említett szerekkel helyreállítani a rossz gumit. Az kuka és csere érett.
Nem tudom, hogy Törökbálint mennyire rugalmas mostanság... Én legutóbb mikor próbáltam tőlük rendelni (jó pár éve már) akkor azt mondták, hogy sajnos egy ideje csak úgy lehet tőlük szerviz alkatrészt rendelni, ha egy velük szerződött hangszerbolton keresztül rendelek, magánszemélynek nem árulnak alkatrészt. Érdekes, mert előtte bármit küldtek évekig, de hagy ne hazudjak hány éve volt ez a telefonbeszélgetés velük. Egy próbát mindenképp megér. Ha neked is ez a válasz jön, akkor Roland hangszerboltal felveszed a kapcsolatot, és rajtuk keresztül rendelsz. Vagy eBay, stb. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 perccel ezelőtt írta Hobkins:

sajnos egy ideje csak úgy lehet tőlük szerviz alkatrészt rendelni, ha egy velük szerződött hangszerbolton keresztül rendelek, magánszemélynek nem árulnak alkatrészt

Ez is így van! De Kui Pistáék megmondják, hogy hová kell írni majd megrendelési igényt, mielőtt ők meg kiderítik, hogy adott típushoz elérhető-e egyáltalán.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
13 órája írta djuice:

Én azt hittem szétmentek, elkoptak a kontakt pöttyök, hogy grafitozni akartad. Akkor egy ideig megint működhet tisztítást követően.

Én is azt hittem hogy a grafit réteg kopása okozta az anomáliákat. De mikor random javultak meg és romlottak el a külömböző billentyűk, nekem kicsit gyanús volt, hogy nem biztos a gumik elkopása miatt romlottak el.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...