Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Apollo X6 meghibásodás


Hobkins

Kérdés

Sziasztok!

Apoll X tulajdonosoktól szeretném kérdezni elsősorban, hogy valakinél van-e olyan jelenség, hogy az előlapon azok a feliratok (amik nyilván fehér LED-ek), amik állandóan világítanak, mint pl. a bemenet MIC/LINE, HOST, INT, és a METER IN felirat halványabban világít mint azok, amik nem sűrűn világítanak? Nem tudom mióta áll fenn ez a jelenség nálam, de most lett feltűnő, hogy olyan halványak a feliratok és talán az UA logó is. Aztán átkapcsolom valami másikra, akár egy sample rate váltásnál pl. a 44.1 (mivel ezen megy folyamatosan)sokkal halványabb, mint az összes többi . A bemenetnél a MIC halványan világít a LINE sokkal erősebben. Hangilag tökéletesen működik a kártya. Ez így most nem nagyon tetszik nekem... 
Valakinek hasonló probléma?
A válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0


Szia!
Ez a technika ilyen szerintem. Van egy Soundcraft Signature pult nálam sokszor, amin használunk 2-3 beépített effektet. Ugyanígy ledes megjelenítése van az éppen aktuális fx-nek, azok pedig bizony halványabban világítanak. Nem vagyok UAD tulajdonos, de azt sejtem ugyanaz a szitu. (ha csak nem az árkategória miatt lehetne különbség)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
13 órája írta disableduser:


Szia!
Ez a technika ilyen szerintem. Van egy Soundcraft Signature pult nálam sokszor, amin használunk 2-3 beépített effektet. Ugyanígy ledes megjelenítése van az éppen aktuális fx-nek, azok pedig bizony halványabban világítanak. Nem vagyok UAD tulajdonos, de azt sejtem ugyanaz a szitu. (ha csak nem az árkategória miatt lehetne különbség)

Szia! 

 

Köszi az infót!Közben megnéztem az előző Apollot, az is ezzel a hibaval küzd. Sajnos ikyen gyerek betegsegei vannak. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...