Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Cubase


RolandGarros

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
19 órája írta RolandGarros:

Sziasztok ! 

Tudna e valaki segíteni, hogy a  Cubase kedvezményes megvásárlásához honnan lehet kérni,vagy letölteni azt a nyomtatványt, amelyen az iskolalátogatást lehet igazolni?

Előre  is köszönöm, ha tud valaki segíteni !

 

Szia! 

 

Ha a HitSpaceből vásárolod, elkuldik neked e-mailban. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
13 órája írta RolandGarros:

Esetleg abban tudnál még tanácsot adni,  hogy melyik az a legolcsóbb verzió, amelyikben már lehet stílust készíteni automatikás hangszerhez ?  

Egyikben sem :)

Cubaseben nem tudsz ritmust kesziteni, csak midit. A ritmust a hangszerrel kell kesziteni, amibe szeretned a ritmust. Milyen szintibe kell? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
8 órája írta Hobkins:

Egyikben sem :)

Cubaseben nem tudsz ritmust kesziteni, csak midit. A ritmust a hangszerrel kell kesziteni, amibe szeretned a ritmust. Milyen szintibe kell? 

Yamaha Genos

Én úgy tudtam, hogy midi fájlból lehet készíteni stílust, illetve a meglevő stílus szerkeszthető vele midi  formátumban.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 órával ezelőtt írta RolandGarros:

Yamaha Genos

Én úgy tudtam, hogy midi fájlból lehet készíteni stílust, illetve a meglevő stílus szerkeszthető vele midi  formátumban.

Hát...én 2008. óta használok Cubase-t, de ilyen jellegű funkcióról nem tudok benne. PERSZE EZ NEM ZÁRJA KI, hogy nincs benne ilyen (de elég nagy az esélye, mert én is yamahás vagyok/voltam).
Amire neked szükséged van, az az EMC StyleWorks XT vagy ennél újabb. Ez csinál midi-ből sty-t. Én pl. az EMC Style Works Universal- lal csináltam Roland EXR-7-re ritmust ezelőtt 17 évvel :D Nem volt egyszerű menet. Aztán mikor megvettem az első Yamaha PSR-2000 hangszeremet és volt benne beépített stílus szerkesztő, azt mondtam, hogy eljött a kánaán. Nem használtam utána csak konvertálásra, mindent meg lehet szerkeszteni a beépített ritmus szerkesztővel. Sajnos nem volt szerencsém a Genos szerkesztőjéhez, de biztos vagyok benne, hoyg nem butább, mint az eddigiek. De ha kész MIDI fájlból akarsz ritmust készíteni és ezt nem tudja a Genos, akkor nem a Cubase a te szoftvered. illetve...a midi vagdalásához, szerkesztéséhez tökéletes, sőt...de ha csak midit kell szerkeszteni, ahhoz nagyon drága szoftver...legalábbis a PRO verzió. Az elements, artist midi szerkesztésre szerintem tökéletes, de az sem jelenti számodra a megoldást.
Ha esetleg én beszélek hülyeséget, és a Cubase készít MIDI-ből Sty-t, akkor légy szíves oszd majd meg velem a mikéntjét , ha megtudod, hogy hogy kell :) !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...