Jump to content
Ménemszól.hu

SSL Native-X Comp plug-in $19.99


Bendi

Recommended Posts

A Sweetwaternél 2 napig 19.99 USD az SSL Native-X Comp plug-in.

https://www.sweetwater.com/store/detail/SSLXComp--solid-state-logic-ssl-by-comp-native-plug-in?utm_source=google&utm_medium=organicpla&fbclid=IwAR2pezrQKjVEYQlMujSHz8rbGnxOOFV7m_oaSvZmAKioPLhI8NW9Q8n7zPI

Érdemes figyelni a Sweetwaterre, mert lehet, hogy lesz még pár meglepi karácsonyig. :D

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ekkor: 2021. 12. 17. at 9:52 írta Bendi:

Most a drum strip van "szinte ingyen" a Sweetwaternél.

https://www.sweetwater.com/store/detail/SSLDrmStrip--solid-state-logic-ssl-drumstrip-native-plug-in

Remélem, karácsonyra (karácsonyig) a Native Channel Strip 2 is akciós lesz... Arra nagyon fenem a fogam.

Igazából ennyi ilyenkor az SSL oldalán is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 órája írta Hobkins:

Vélemény róluk? Mondjuk UAD-hoz képest/nem UAD-hoz képest.

UAD-ot nagyon régóta nem használok, de önmagukban az SSL plug-inek elég jóknak tűnnek. Szerintem ez már az "ízlések és pofonok" kategória. Egy kicsit mintha "visszafogottabbak" lennének, mint a Waves pluginek... vagy csak más preferenciák alapján lennének a különböző presetek belőve...

Link to comment
Share on other sites

3 órája írta Bendi:

UAD-ot nagyon régóta nem használok, de önmagukban az SSL plug-inek elég jóknak tűnnek. Szerintem ez már az "ízlések és pofonok" kategória. Egy kicsit mintha "visszafogottabbak" lennének, mint a Waves pluginek... vagy csak más preferenciák alapján lennének a különböző presetek belőve...

Én nem szoktam nézni a preseteket. Annak hiszek, amit megtekergetek én. Nálam az EQ-n múlik vagy bukik a dolog. Az SSL-nek van egy jellegzetes EQ hangja, ahogy a NEVE-nek is. Ha ezeket a karaktereket nem teljesítik akkor onnan kezdve mármajdnem minden mindegy, mert akkor nem azt takarja, ami a neve. Ettől még persze lehet használható plugin bármelyik, csak akkor mondjuk hívhatnák bármi másnak is. De ha a karakter megvan, akkor meg tök jó. Onann kezdve lehet állíngatni reggeltől estig :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
×
×
  • Create New...