Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

sequencer?


kramygan

Kérdés

Sziasztok!

Szükségem lenne egy midi sequencerre vagy midi clock eszközre, de nem igazán tudom mit kellene vennem.

mire használnám?:

Macbook pro, Focusrite Sapphire pro 24 DSP, Nord Modular, Arturia Minilab mkII, Ableton 11 live, vst + AU pluginek

VCV free version. 

Egyidőben szeretném futtatni az Ableton-t, a VCV-t, (nem a pro version-t nincs VST bridge) külső synthezert amit szintén az Ableton hajt.

Itt lenne szükségem egy külső eszközre amin beállítom a tempót, nyomok egy startot és minden eszközöm elindul. Sőt ha összekötöm egy másik Macbook által vezérelt rendszerre akkor azok is egyszerre induljanak. Fontos a tempo állítás mert A DAW + VCV softwarek ben is ugyanazt a tempot szeretném egy időben.

A legolcsóbb megoldás is érdekel.

Köszönettel: Márk

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

Szia Vader!

 

probáltam szoftwaresen de nem müködött jól, csúszott az utem pedig a latency 10 ms alatt tudott maradni.

Daw indul, küldi a jelet midibe ami visszaérkezik a VCV be, valamennyi idő eltelik, azt hallani mint késés.

Elméleti szinten gondoltam azt hogy ha külső eszköz egyszerre indit mindent akkor egyszerre ér oda a jel mindenhova.

erre kellene egy eszköz, amit nem ismerek, gondoltam egy Korg SQ-1 re, nem tudom jó e az Nekem.

Egyik kollegátol kaptam privátba ötleteket, köszönöm.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...