Jump to content
Ménemszól.hu

Steinberg Cubase 12


AudioWorks Hangtechnika

Recommended Posts

  • 3 months later...
8 órája írta saszi:

Nemtudjátok miért van ez?

Mert Steinberg. Azert.

Nekem volt vagy 3 nap mire "beuzemelodott" mind a migraciokor (PC -> mac) mind a 11->12 upgrade-kor. Az a sokretegu autentikacio, amit hasznalnak az valami oborzalom.

9 órája írta saszi:

Vagy hmi a megoldás?

Hat, hogy megoldas-e vagy sem, nemtom, de en csak probaltam ujra meg ujra, meg irkaltam a support-nak eleinte csak ketsegbeesett majd enyhen kurvaanyazos hangnemben, es soha nem tudom meg, hogy mi hasznalt vegulis, de par nap szopkodas utan mindketszer "megjavult".

Biztos van ennel megoldasabb megoldas is, azt talan majd valaki mas le tudja irni, es mindketten tanulunk belole.

ui.: cubase juzer vagyok Ataris idok ota. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 órája írta DutchFlowers:

Mert Steinberg. Azert.

Nekem volt vagy 3 nap mire "beuzemelodott" mind a migraciokor (PC -> mac) mind a 11->12 upgrade-kor. Az a sokretegu autentikacio, amit hasznalnak az valami oborzalom.

Hat, hogy megoldas-e vagy sem, nemtom, de en csak probaltam ujra meg ujra, meg irkaltam a support-nak eleinte csak ketsegbeesett majd enyhen kurvaanyazos hangnemben, es soha nem tudom meg, hogy mi hasznalt vegulis, de par nap szopkodas utan mindketszer "megjavult".

Biztos van ennel megoldasabb megoldas is, azt talan majd valaki mas le tudja irni, es mindketten tanulunk belole.

ui.: cubase juzer vagyok Ataris idok ota. :)

köszi, más email cimmel engedné, de akkor hogy tudom updatelni? Még az email cimmet sem engei megváltoztatni, tök elvan cseszve az egész

Link to comment
Share on other sites

15 órája írta deneverstudio:

Nekem ez egyik ment simán, a másikat két héttel később egy napos kínlódással sem sikerült beüzemelni. Agyrém az egész.

Az. Ilyet még nem tapasztaltam. Azt hittem nálam van a baj

Link to comment
Share on other sites

3 órája írta saszi:

Azt hittem nálam van a baj

Ne legy ilyen ontelt. A Steinberg vilag nem korotted forog. :)

19 órája írta deneverstudio:

Nekem ez egyik ment simán,

Egyebkent ez a legszomorubb. Mert lehet, hogy az ilyen hibak "csak" az esetek 10%-ban fordulnak elo, oszt akkor nyilvan le is van szarva, mert letudjak azzal, hogy user error, vagy oprendszer-kornyezet, vagy vudu, vagy csillagallas vagy akarmi; a maradek 90%-bol is megelnek jol, ugyhogy annak az eselye, hogy a jovoben javitsanak rajta kb zerus.

A maradek 10% meg, ki tudja hanymillio felhasznalo, csodalkozik, hogy hullik a haja, meg hogy egy hetvege "zeleneles" utan joerzes helyett PTSD-vel kuzd, meg magas vernyomassal. :)

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2022. 06. 08. at 6:44 írta DutchFlowers:

Mert Steinberg. Azert.

Nekem volt vagy 3 nap mire "beuzemelodott" mind a migraciokor (PC -> mac) mind a 11->12 upgrade-kor. Az a sokretegu autentikacio, amit hasznalnak az valami oborzalom.

Hat, hogy megoldas-e vagy sem, nemtom, de en csak probaltam ujra meg ujra, meg irkaltam a support-nak eleinte csak ketsegbeesett majd enyhen kurvaanyazos hangnemben, es soha nem tudom meg, hogy mi hasznalt vegulis, de par nap szopkodas utan mindketszer "megjavult".

Biztos van ennel megoldasabb megoldas is, azt talan majd valaki mas le tudja irni, es mindketten tanulunk belole.

ui.: cubase juzer vagyok Ataris idok ota. :)

Én is , és elszomorít ez az egész. Még csak nem is válaszolnak. Lehet maradok a 11 nél

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...