Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Bluetooth hangfal és társai (minimal projekthez)?


djuice

Kérdés

Halihó!

Kis bluetooth hangszórókkal foglalkoztam mostanság, kvázi laptop nyüszögés kiváltása okán egyfelől, aztán egy idősebb nyugdíjas ismerősöm elcsodálkozván a témán hogyan tudnak szólni az ilyen kis pohár méretű cuccok, feltette a kérdést, hogy nem-e tudnék neki is valami kis hangfalat, amit ki tud vinni a kertbe szalonnasütéskor meg stb, ha jönnek a vendégei és a kis Yamaha szintijét is rá tudná kötni, amivel elszórakoztatná őket. Viszont nem ilyen picurka hangszórókra volna mégsem szüksége, hanem azért ami kültéren is meg tud szólalni valahogy. Hát mondom vannak ún. bluetooth party hangfalak, amit már pl. a JBL kínálatában elég jónak mondanak, de hát az ára... Nos, a bácsi meg olyan 40-50-60 ezerig gondolkodna max.

Ahogy néztem, ilyen árban azért még elég kis, kvázi literes flakon méretű bluetooth cuccok vannak. A kifejezett keyboard kombók beépített keverővel, mikrofon csatlakozással meg 100 felett leginkább.
Aztán találtam ezt a cuccot, igaz nem a kis bluetooth kategória méretileg, s nem tudom volt-e valakinek már vele tapasztalata, mert állítólag ezt az Invotone márkát nem tartják túl kutyaütőnek pl. intézményhangosításban sem? :unsure:

https://pako.hu/hu/termek/invotone-evo15a/

aee62970.jpg

A másik kis bömbölő meg ez volna 50-ért, hátizsák méretben, de lényegesen más buli területről mondjuk, mint az előző.

https://www.muziker.hu/anker-soundcore-rave-neo?gclid=EAIaIQobChMI-NPtoMHr9gIVoIxoCR2ARwdjEAQYAiABEgIsb_D_BwE 

???

Szerkesztette djuice
Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Eddig még senki nem tudott válaszolni a kérdésre. Esetleg te tudod a választ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...