Jump to content
Ménemszól.hu

Összebútorozott a NI, iZotope, Plugin Alliance, Brainworx


Dras

Recommended Posts

A 14 nap arra vonatkozik szerintem, ha ezt a csomagot meg szeretnéd vásárolni, amikor nincs 'akcioban'. De most azt írják a ez alkalomból ingyen adják ezt a plugin csomagot, ha megadod a promo kodot. " To celebrate this historic event with you, we are giving away the most amazing FREE plugin bundle ever. For a limited time only you can get the PA Soundwide Welcome Bundle... Use code (copy/paste) during checkout and get this bundle 100% FREE now!" --- nem gondolnám, hogy ez csak a 14 napos probaverziora lenne érvényes. De persze kerültem már a marketingesek csapdájába...

Link to comment
Share on other sites

4 órája írta Dras:

...

Igen, igen, lasd fentebb. Amugy meg tenyleg valami bug volt, mert az account manageremben mutatta ugy hogy "license type: 14-day trial"... aztan par oraval kesobb amikor csak raneztem megint, akkor meg mar full license-t irt, szal csak valami atmeneti zavar lehetett.

Szerkesztette DutchFlowers
Link to comment
Share on other sites

1 perce írta DutchFlowers:

Az se rossz, csak a presetjei :) Nekem az ISA comp+eq ami nagy josag volt igy ingyen, meg az OB is jopofa.

Teljesen jó mindegyik szerintem(ingyen főleg). Az ISA volt a 3. a amire vágytam, a második az SSL, de az nincs benne a csomagban :D UAD-ból nagyon szeretm, és azt mondják ez is hozza a minőséget csak kicsit máshogy, ezért majd egyszer ellövöm a PA próba verzióját, mikor majd nagyon olcsón rám akarják sózni, hogy ha tényleg jó, akkor meg is tudjam venni. 

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2022. 04. 13. at 20:22 írta Hobkins:

Teljesen jó mindegyik szerintem(ingyen főleg). Az ISA volt a 3. a amire vágytam, a második az SSL, de az nincs benne a csomagban :D UAD-ból nagyon szeretm, és azt mondják ez is hozza a minőséget csak kicsit máshogy, ezért majd egyszer ellövöm a PA próba verzióját, mikor majd nagyon olcsón rám akarják sózni, hogy ha tényleg jó, akkor meg is tudjam venni. 

Nem csak hozza a minoseget, hanem konkretan ugyanaz a DSP kod, ergo ugyanugy kell szolnia nativ es UAD alatt is. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...