Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Bluetooth transmitter


szocsaba

Kérdés

Sziasztok !

Nem nagyon tudtam beilleszteni semmilyen témába :)

Mindig problémám volt, hogy a színpadon milyen módon oldjam meg, hogy tisztán halljam a játékomat. Most egy olyan megoldást keresnék, hogy vettem egy Airpods pro bedugós, bluetooth fülest, és keresnék olyan bluetooth adót, amit a szinti/keverő fejhallgató kimenetére csatlakoztatnék ami küldi a fülesre a hangot. Lehetőleg tapasztalati véleményt kérek, mert innen-onnan olvasott cikkekkel tele van a padlás :) Biciklizésre vettem az Airpods Pro-t, tetszik a hangja, meg az, hogy egy gombnyomással hallom a külvilágot is.

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
18 perccel ezelőtt írta szocsaba:

keresnék olyan bluetooth adót, amit a szinti/keverő fejhallgató kimenetére csatlakoztatnék ami küldi a fülesre a hangot

Egy zenész ismerősöm használ ilyesmit, majd megkérdezem a típusát, de az igazság az, hogy ez egy párban használható eszköz neki. Tehát van egy amit a keverőbe dug és van egy amit a hangszerbe. Azt nem tudom, hogy főleg egy válogatós Apple kiegészítővel ilyesmi egyáltalán működne-e. Ami viszont biztos, hogy ennek is latencyje van a jelátalakításkor és nagyon nem akkor hallani a keltett hangot, mikor leütjük a billentyűn! Szóval ez elég jeges lépcső a bt. technológia adta korlátok miatt is.

Szerkesztette djuice
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...