Jump to content
Ménemszól.hu

Na, akkor AKAI MPC Key 61


djuice

Recommended Posts

53 perccel ezelőtt írta Szodike:

800 ezeré...

Máris több is az!

DpHGr2v.png

 

 

Szomorú tényleg, bár nagyon inspiráló mérföldkő-szerű cucc! Gyakorlatilag az első plugin alapú szinti lenne (miért aludt idáig az AKAI ezzel???), de sajnos hozzá kellesz szokni úgy érzem az ilyen árakhoz máshol is, ahogy a nemzetközi helyzet egyre fokozódik! (Ha van ahol már fűteni se lesz pénz, hamar abban a világban találhatjuk magunkat, hogy a hangszerek a régi korok emlékeihez mérten csak világsztároknak lesznek elérhetőek...) :( 

Szerkesztette djuice
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 perccel ezelőtt írta djuice:

Szomorú tényleg, bár nagyon inspiráló mérföldkő-szerű cucc! Gyakorlatilag az első plugin alapú szinti lenne (miért aludt idáig az AKAI ezzel???), de sajnos hozzá kellesz szokni úgy érzem az ilyen árakhoz máshol is, ahogy a nemzetközi helyzet egyre fokozódik! (Ha van ahol már fűteni se lesz pénz, hamar abban a világban találhatjuk magunkat, hogy a hangszerek a régi korok emlékeihez mérten csak világsztároknak lesznek elérhetőek...) 

Könnyen lehet...

Megint az lesz, mint a 70es, 80as években volt, amikor menő hangszere csak a "menő" zenekaroknak volt...

Na de nem rinyálok, a lényeg, hogy kaja és fűtés legyen télen (nem szarkasztikusan mondom)

Link to comment
Share on other sites

2 órája írta Szodike:

A női megérzésem azt súgja, hogy Dutchie egy korábbi beszélgetésfolyam egy bizonyos hozzászólására gondolt az imént - persze lehet hogy tévedek :)

Nem tevedsz. :)

3 órája írta bazookabill:

Igazából egy szájharmonikával is lehet.

Ja, de vannak, akik nem akarnak nadihegedulni. :)

Hogy ontopic is legyek... az ujabb generacios MPC-k kozul ezt kivantam meg eddig a legjobban. En persze, kocsog ven fasz vagyok, ugyhogy meg mindig egy klasszik MPC-t kivanok ujra (volt mar), de ezzel is kibekulnek. Mondjuk 1200 erka max meg meg is vennem. Ennyiert picit borsos. 4 MIDI OUT-tal akar ezerocsit is adnek erte, pedig 100 euro/port azert meg mindig eleg meredek lenne. :)

Link to comment
Share on other sites

21 órája írta AS_Pauly:

Egy MPC One + bármilyen midi key mennyivel tud ettől kevesebbet? Mert billentyű már van, uh csak a One-t kellene megvenni kb 3ad ennyiért :)  Uh nem értem az ár pozícionálását... 

25 instrument plugin. Ez bizony több, mint ami a többiekben van

De meglehet, hogy egy frissítésben megkapják a többiek is

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2022. 06. 28. at 18:54 írta AS_Pauly:

Egy MPC One + bármilyen midi key mennyivel tud ettől kevesebbet? Mert billentyű már van, uh csak a One-t kellene megvenni kb 3ad ennyiért :)  Uh nem értem az ár pozícionálását... 

szia! Több a ram, ssd és a proci is nagyobb már.

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2022. 06. 30. at 9:46 írta Szodike:

A proci infó honnan van? A 2 vs 4 giga ram hivatalos, de a procinál csak annyi a hivatalos infó hogy quad core arm (a korábbi MPC modelleknél is ez olvasható). 

Inkább csak egy tipp. De most utána néztem. A korábbi modelleknél megtalálható, hogy Cortex-A17, aminek ha jól tudom ARMv7 a memória “kezelője” és az 4 gigát kezel. Szóval lehet mégsem cseréltek procit, csak ki maxolták a ramot.

Szerkesztette ON Viktor
Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2022. 06. 25. at 14:03 írta djuice:

Hát ez elég forróra sikerült, biztos atom fullosan szól, meg kézreszabható minden benne, én megvagyok a kis mpd32-mmel :D nem vagyok egy billentyűzseni, de aki pró biztos nagyon fogja értékelni a csilliárd funkciót meg ki/bemenetet. Stagen atomstabil lehet, like a clavia ! 2100€-ért lenni nem occó.

Szerkesztette Zsigri Bálint
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...