Jump to content
Ménemszól.hu

Now free! - Novation V-Station, B-Station


djuice

Recommended Posts

1 órája írta djuice:

(Amúgy a VL board bejött?)

Ja, kurvajo, nagyon beteg jo es rossz ertelemben is. :) Nem hittem volna hogy ennyire zavarni fog, hogy monofon. :D De amugy nagyon durva. A programozasa egy remalom, meg jo ha pluszban szurve van, mert aliasol veszettul, de olyanokat csinal mint semmi mas. Kicsit emlekeztet 1-2 modular G2 peccsre, ami foleg logikai kapukbol van felepitve, de ez egyszerre szol sokkal jobban es sokkal szarabbul. Ugy ertem tokosebb mint a nord, de nagyon zajos (alias).

1 órája írta djuice:

Kezd fullossá válni a motyifod! :)

Valszeg DX kartyat is veszek holnap. Ugyhogy fullos lesz, mert tobb kartya nem fer bele egyszerre. :D

Link to comment
Share on other sites

6 órája írta DutchFlowers:

Valszeg DX kartyat is veszek holnap.

Olyan is volt, aki 3 DX boardot dugott bele, bár asszem sajna egymást nem látják a kártyák semelyik típusból.

Az a G2 logikai kapus cucc érdekes lehet! Elképzelésem sincs ilyenekből hogy lehet hangot csiholni! :D

Szerkesztette djuice
Link to comment
Share on other sites

52 perccel ezelőtt írta djuice:

Az a G2 logikai kapus cucc érdekes lehet! Elképzelésem sincs ilyenekből hogy lehet hangot csiholni! :D

Konkretan azt a basszus-gitar peccset nem talalom, amire gondoltam, ha a kozelemben lenne az archiv HDD-m, lehet ott meg megtalalnam, de anno (majd 20 eve) napokig tanulmanyozva sem sikerult rajonnom, hogy mitol mukodik. "ertem en, hogy gozgep, de mi az ami hajtsa?" :)

Most igy hirtelen ezt talaltam meg, ez meg megvan online, es ezt is sokat tanulmanyoztam. Igaz itt azert dominal a filter-delay kombinalas, de eleg sok szekvenszer es logikai kapcsolas is hasznalva van (a hang kepzeshez meg mukodes modellezeshez), ajanlom figyelmedbe:

https://electro-music.com/pm_tutorial/Index.htm

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom most mar hany eredeti serialom gyult ossze az evek alatt ehhez a cucchoz, de emlekszem anno meg csoro egyetemistakent ezzel kezdtem a zenei palyafutasom.  :) 

A G2-ben Motorola 56xxx DSP chipek vannak, mint a tobbi kortars digitalis cuccban. (Access Virus, Nord Lead, Novation Nova) Mondjuk ha elegge melyre asunk akkor a DSP-ben is logikai kapuk vannak. :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...