Jump to content
Ménemszól.hu

Videotime: Lakossági Hangmérnök Találkozó (2012.03.06)


A/D

Recommended Posts

killergoa :) Na ezt még nem hallottam. Nem tetszik ez a megnevezés. De jó, hogy a goa stílus eredetileg spirituálisnak indult, most meg már killer is van belőle :)

Shatva: Nekem is az általad említett stílus jön be inkább. Meg az Infected Mushroom: Classical Mushroom :) Az egy külön stílus...

Link to comment
Share on other sites

Az infected muschroom-ot ha megnézed youtubeon a mostani studió bemutatós felvételüket látni fogod, hogy elmentek a pózólás irányába. Kevés jó húzást ismerek tőlük de az iszonyat üt, és ahhoz ott volt valami másik kakukktojás emberke aki talán adhatott egy pár jótanácsot, mint Silk hogy mit hogy kéne: (infected muschroom - messenger)

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=SDC1uImpX9M

(Avratz)

De nekem inkább a (szinte) vagy teljesen 100%-kosak jönnek be, akikről azonnal meghallod hogy ez ő, mégha új számot ír akkor is. Sajátos metódussal dolgoznak, saját koncepciókban, azon az alapon belül hogy ambient vagy psyhedelic, folk, és dub a zene. (Aes Dana, Solar Fields (HUVA Network), Carbon Based Lifeforms, Shpongle, OTT)

Link to comment
Share on other sites

A HUVA Network nálam egy külön történet...szinte hihetetlen kategória. Olyan atmoszférák, terek és jelenségek öltenek testet a trackekben amit a legvadabb álmaidban sem láttál soha. És mindez magas fokú harmóniába rendezve. Egy szóban: ETALON.

Aki esetleg nem ismeri ajánlom kezdésnek az Ephemeris-t.

Link to comment
Share on other sites

HUVA Network (Aes Dana meets Solar Fields), Egyébként a Solar Fields csinálta a Mirrors Edge EA játéknak a zenei anyagát.Én csak metálos cimborám arcára emlékszem amikor fekve hallgatta a házibulin meditálva...majd az kezébe temetett arcal a meglepetéstől a Something Heavens számon... Nagyon mocsok!! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...