Jump to content
Ménemszól.hu

Megjelent az NI komplete 14


xinu

Recommended Posts

Nem rossz cucc. Nem öt csillag, de az apróbb hibái ellenére szeretem. (Hogy egy "saxophone" miért nem úgy szól, mint egy szaxi, nem értem.)   :-)

v11-ről már érdemes lenne updatelni (harmad áron), de lehet én is megvárom jövőre a 15-öst.

Egy "hálószobaproducer" elég sok mindent meg tud oldani vele...

Link to comment
Share on other sites

Ekkor: 2022. 09. 07. at 20:46 írta wolf:

Egy "hálószobaproducer" elég sok mindent meg tud oldani vele...

Haverom pályázattal rendelte meg tavaly a hitspacetől a Komplete majdnem legnagyobb pakkját. Őrület mennyiségű plugin és preset, ez már áttekinthetetlen egy embernek. A negyedéjig jutott el egy év alatt átnézni, de tele van elektronikus zörej zenékhez való szarokkal, effekt hangokkal állítólag, úgyhogy ő igen nagyon megbánta. Van vagy 5 féle zongora is benne (amúgy nem nagy piano felhasználó, mert ott a Nord Electro 6-ja erre), de egyik gigantikus zongora sem hatotta meg. Szóval szerinte ez egy hatalmas szemét drága pénzen amit az NI kínál.

Szerkesztette djuice
Link to comment
Share on other sites

29 perccel ezelőtt írta djuice:

Haverom pályázattal rendelte meg tavaly a hitspacetől a Komplete majdnem legnagyobb pakkját. Őrület mennyiségű plugin és preset, ez már áttekinthetetlen egy embernek. A negyedéjig jutott el egy év alatt átnézni, de tele van elektronikus zörej zenékhez való szarokkal, effekt hangokkal állítólag, úgyhogy ő igen nagyon megbánta. Van vagy 5 féle zongora is benne (amúgy nem nagy piano felhasználó, mert ott a Nord Electro 6-ja erre), de egyik gigantikus zongora sem hatotta meg. Szóval szerinte ez egy hatalmas szemét drága pénzen amit az NI kínál.

Mondjuk itt a hiba szerintem leginkabb a monitor es a szek kozott keresendo. Nekem is Ultimate van, kb a tizedet sem hasznalom ki, de nem nagyon tudok olyan zenei stilust elkepzelni, amihez ne lenne hasznalhato. Van benne egy tonna sample alapu hangszer (gitar, dob, basszus, billentyusok, nagyzenekari cuccok, vilagzenei hangszerek), egy rakas altalanos effekt (eq, reverb, delay, compressor, torzito), kreativ minihangszerek meg mindenfele szintetizator (modular, szubsztraktiv, FM/PM, additiv, wavetable, analog modellezes). Kb csak a Reaktor user libraryvel evekig el tud lenni az ember ha nagyon akar. Egy ekkora bundlenel a problema inkabb az, hogy mindenbol lehet kapni jobbat/specializaltabb eszkozt, ha finnyas az ember. :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
×
×
  • Create New...