Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Cubase 5 - exportálás probléma


tonjo76

Kérdés

Sziasztok! Cubase 5 exportálásnál futottam bele egy problémába. Egymás után exportáltam wav-okat különböző projektekből, évek óta ugyanúgy, minden gond nélkül. Most három sikeres exportálás után megnyitottam egy újabb projektet, az exportálás ablakban rá szerettem volna klikkelni a "Path" csíkra, hogy kiválasszam a mentés helyét, nem jött föl ablak. A 'Path' végén van egy háromszög, amiben ki lehet választani a mentés helyét és át is váltja, de mikor leokézom és exportálom, akkor "Unexpected error" felirat jelenik meg. Újraindítottam a cubase-t, aztán a gépet, aztán más projektekkel is próbáltam, ugyanez a helyzet. Egy perccel azelőtt működött, aztán nem, semmilyen változtatást nem csináltam a beállításokon. Olvasgattam neten, írták, hogy a kijelöléssel (idősáv piros) lehet a probléma, de itt nem ez a helyzet. Sajnos nem nagyon értek a számítógéphez és a programokhoz, évekkel ezelőtt, segítséggel beállítottam és azóta úgy használtam sikerrel, minden probléma nélkül. Köszönöm, ha bárkinek van ötlete. Üdv, Tamás

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0

Nekem meg most az a gondom ennél a verziónál, hogy audio sávra vettem fel különböző dolgokat, és ha nem állítom meg közben a felvételt, egyszerre veszek fel mindent, akkor kiexportálja normálisan az audio fájlt, ha viszont megállítom közben és így régiók jönnek létre egy sávon belül, kiexportálásnál totális csend van a fájlban csak.
Ez miért van vajon? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...