Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Aktív USB hub


picur8572

Kérdés

Sziasztok!

Van egy Lenovo Thinkpad T61-es laptopom Win XP-vel és ehhez szeretnék venni egy usb hangkártyát. A gond az, hogy csak 3 usb csatlakozója van, amik már "beteltek" (midi billentyűzet, egér, külső hdd). Ha veszek egy aktív usb hub-ot és abba dugok ezek közül valamit, lehetnek gondok belőle?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Szia! Én is aktív HUB-al használom a fenti perifériákat, szintúgy egy Lenovo-val. Nekem nem nagyon volt eddig gondom vele. A hangkártyát MIDI kontrollereket érdemes direktbe dugni, ha lehet, Mondjuk nekem is van olyan kontrollerem, amit már csak hubra tudok kötni, sőt az M-Audio MIDIsport 4x4-es MIDI interfészemet is úgy használom, és még nem volt vele gond.

Link to comment
Share on other sites

Szia! Én is aktív HUB-al használom a fenti perifériákat, szintúgy egy Lenovo-val. Nekem nem nagyon volt eddig gondom vele. A hangkártyát MIDI kontrollereket érdemes direktbe dugni, ha lehet, Mondjuk nekem is van olyan kontrollerem, amit már csak hubra tudok kötni, sőt az M-Audio MIDIsport 4x4-es MIDI interfészemet is úgy használom, és még nem volt vele gond.

Köszi szépen a választ, akkor ezt kipróbálom

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...