Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Spectrasonics Stylus RMX Xpander


feszojssik

Kérdés

Óriási kérésem lenne Logic Pro 9 és ezen belül Spectrasonics Stylus RMX használókhoz!

Teljesen legális,regisztrált minden!

Ennek ellenére a Spectrasonics Stylus RMX-ben az Xpandereket nem olvassa be a program!Vagyis nem látja!Holott minden benn van a helyén!

Már hallottam,meg olvastam is,hogy annak ellenére,hogy valami primitív az egész művelet!Ennek ellenére egy hete ezen kinlódok!Sajnos nincs a környéken,hasonló konfigurációval működő!Olyan van,akinek Cubés-a van!

szóval segítséget kérnék!Nagyon köszönöm előre is!

Email: feszojssik@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Holott minden benn van a helyén!

Már hallottam,meg olvastam is,hogy annak ellenére,hogy valami primitív az egész művelet!

Ilyenkor kivétel nélkül az szokott lenni, hogy az expander könyvtár nincs a helyén. Aliasokat használsz? Cubase vagy Logic közt nincs különbség ilyen tekintetben! Mindkettő esetén ugyanaz a teendő. Azt feltételezem, hogy tudod hol kell válatani a könyvátrak között.
Link to comment
Share on other sites

Ilyenkor kivétel nélkül az szokott lenni, hogy az expander könyvtár nincs a helyén. Aliasokat használsz? Cubase vagy Logic közt nincs különbség ilyen tekintetben! Mindkettő esetén ugyanaz a teendő. Azt feltételezem, hogy tudod hol kell válatani a könyvátrak között.

Először is köszi a választ!

Annyira nem vagyok profi a témában!De az Xpanderek a Líbrary/Application Support/Spectrasonics/SAGE/EXP library - ebben a mappában vannak!A programot magát tudom kezelni!Tehát tudom hol kell keresni.De ott csak Core Library és a User Library jön fel!Azt,hogy mik azok a az "aliasok" sajnos nem tudom!Ha felvilágosítanál,megköszönném!Lehet,hogy az a megoldás?Lehet,hogy hülyeséget írok!De a Logic programot két hónapja tanulmányozom!Tehát most ismerkedek mindennel!Vagyis kezdő vagyok ezen a téren!Ezt vedd figyelembe!Köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...