Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

MBox 2 Pro OS-X 10.7.3-mal nem működik


Marker

Kérdés

A gépem Mac G5 Quad 4x2,5 GHz - OS : Leopard 10.5.8 - vettem egy MBox 2 Pro (firewire) hangkártyát és a világért sem tudom összehozni hogy szóljon, -kipróbáltam már egy pár drivert az AVID oldaláról, a systemben meg is jelenik de az audio-midi setupban már nincs ott. A power LED folyamatosan villog , a szerkesztőkben a kártya nem jelenik meg - kérem segítsetek!

Mac Lion 10.7.3-al tökéletesen megy, tehát a hangkari maga jó....

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Szia Marker,

nagyon örömömre tegnap szabadultam meg az Mbox 2 Pro hangkártyámtól. Rengeteg fejfájást okozott és a végén már inkább be sem kötöttem...
A laptopomon csak thunderbolt van, ezért kellett egy Thunderbolt to FW800 átalakító majd FW800-ról FW400-ra alakító kábel. Nekem működött OSX 10.8.4-en és az AVID oldaláról letöltött driverrel használtam. A probléma az volt, hogy teljesen random időközönként kernel panic-et dobott a gép amikor be volt kötve a kártya. Az összes elérhető drivert kipróbáltam, különböző DAW-ok, eredeti Pro Tools 10, FW update, fórumok stb, de semmi nem változott...

Szerintem nálad az oprendszer downgrade vagy upgrade lehet a megoldás. Azt írod a subject-ben, hogy "Mbox 2 Pro OSX 10.7.3-mal nem működik", de úgy zárod a postot, hogy "Mac Lion 10.7.3-al tökéletesen megy, tehát a hangkari maga jó...." Gondolom csak elírás a subject... nem az akkor a megoldás, hogy felteszel egy 10.7.3-at és azon futtatod?

Sok sikert,
Fiddler

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...