Jump to content
Ménemszól.hu

Ménemszól.hu


idioty

Recommended Posts

  • 1 month later...

Nem tudom, másnak van-e hasonló problémája, de nekem az új skin óta a főoldal nem teljesen frankó. 1680X1050-es felbontáson olyan, mintha a lista (magazin, Számítógépes Zenélés, stúdió, stb.) 3 részre szakadna. A bal oldalon a hóemberkének csak a negyede látszik. Az apróhirdetéseknél jó pár kép nem látszik.

De ezt leszámítva nagyon szép az új oldal :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Chrome alatt néhány dolog furán működik nekem.

- Apróknál nem tudom megnyitni a képeket. (A kis thumbnail-ek megjelennek, de hiába kattintok rá, nem jön fel nagy kép).

- Ma a főoldalon a kiemelt képes cikkeknél (felső sor, közvetlen a "magazin" felett) azt vettem észre, hogy nincs meg a lapozás, automata görgetés. A legfrissebb 4 hír látszik, és az ötödik félig-meddig.

- Nem jöttem még rá, hogy kommentnél hogyan lehet "multi-idézni". Tehát nem egy egész hsz-t, hanem ahogy sokaknál láttam már, különböző részeket innen-onnan, más-más hsz-ekből.

Szerkesztette emzéperiksz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

 

 Azt szeretném megkérdezni hogy soundcloud ill. youtube embedd kódot hogyan lehet beilleszteni hozzászólásba?

A/D írta zenemutizós fórumba hogy "média file beillesztése gomb"-al de én ezt nem találom.

 Csatoltam egy grab-et nálam így néz ki a szerkesztő. hol van ezen az a gomb?

 

Köszönöm!

 

post-196-0-60677100-1360609696_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Óóóóó közben rájöttem.

Simán csak be kell dobni a linket és fórum motor beágyaz egy lejátszót neki.

Tiszta menő!  :D

 

Esetleg a zenemutizós topic leírását ki lehetne javítani hogy már nem kell a média linkelős gomb.

Szerkesztette vlaca
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Fogalmam nem volt ezt hova írjam de csak jelezni szeretném A/D-nak, hogy nem lehet levelet írni a HitSpace oldalán!!!

Ilyen finomság jelenik meg a levél elküldése után:

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:

« PHP Parse Error »

PHP error debug

Error: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to localhost:25

Error type/ Nr.: Warning - 2

File: /usr/local/share/phpmailer2/class.smtp.php

Line: 122

Line 122 source: $tval); # give up after ? secs

Parser timing

MySQL: 0.0056 s (12 Requests)

PHP: 0.1086 s

Total: 0.1142 s

Link to comment
Share on other sites

Köszi, tudunk róla, ezért is írtuk ki a főoldalra jó nagy betűkkel ezt: "Kedves ügyfeleink. Webshopunk rendelés funkciója jelenleg nem működik megfelelően, ezért kérjük, hogy megrendeléseiket a kapcsolat kukac hitspace.hu email címre adják le. Megértésüket köszönjük!"

Link to comment
Share on other sites

Igen, közben rájöttem magamtól is. :)

Nem rendelni csak érdeklődni szerettem volna egy ilyen után:

Arturia ANALOG EXPERIENCE THE LABORATORY 61

Nem találtam a forgalmazott szintik közt, gondoltam rákérdezek, hogy be lehet-e szerezni egy ilyent nálatok is? Két helyen van eladó de első a HS!! :)

Szerkesztette Pityu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sziasztok!

Az általam megfigyelt hirdetéseket hol tudom megnézni ?

 

egyébként az oldal nagyon színvonalas, gratulálok hozzá ! :)

 

üdv

Szia! A rendszer értesítőt tud küldeni a feliratkozásokról. Nekem pl. úgy van beállítva, hogy levelet küld róla, de be lehet állítani úgy is, hogy csak itt az oldalon értesít. Ebben a menüben látod:

 

post-1-0-64712500-1372184142.jpg

 

Köszönjük a kedves szavakat, reméljük, másnak is javaslod majd az oldalt, ami egyébként most lépte át a napokban a 3000. regisztrált tagot :) Juhé :)

Link to comment
Share on other sites

Szia! A rendszer értesítőt tud küldeni a feliratkozásokról. Nekem pl. úgy van beállítva, hogy levelet küld róla, de be lehet állítani úgy is, hogy csak itt az oldalon értesít. Ebben a menüben látod:

 

attachicon.gifScreen Shot 2013-06-25 at 8.15.25 PM.jpg

 

Köszönjük a kedves szavakat, reméljük, másnak is javaslod majd az oldalt, ami egyébként most lépte át a napokban a 3000. regisztrált tagot :) Juhé :)

mármint úgy értem, hogy az aprón találtam egy terméket, beraktam "Figyelő"-be, de nem tudom, hol lehet előhívni a figyelt hirdetéseimet...

Link to comment
Share on other sites

És az is a dizájn része, hogy ha megnézek egy képet, és rámegyek a prev gombra, majd a kép másik felére húzom az egeret, akkor a prev megjelenik század magával, és úgy halványul el az egész. (Persze a next gombra is igaz ez). Ez egy látvány elem vagy hiba?

Szerkesztette idioty
Link to comment
Share on other sites

És az is a dizájn része, hogy ha megnézek egy képet, és rámegyek a prev gombra, majd a kép másik felére húzom az egeret, akkor a prev megjelenik század magával, és úgy halványul el az egész. (Persze a next gombra is igaz ez). Ez egy látvány elem vagy hiba?

Ide mozgattam a kérdést, mert ez a gépázba való, nem ahhoz a cikkhez.

 

Ebből nem tudtam azonosítani a problémád, kérlek, írd be az oldal linkjét, ahol ez a probléma felmerül! köszi!

Link to comment
Share on other sites

Ez a 3000+ témánál jött elő. Megnyitottam egy képet, és bal oldalt ott volt a prev gomb, hogy megnézzem az előző képet. Rávittem az egeret, majd kattintás nélkül elhúztam róla, de tovább húztam, mint a kép fele. Ekkor jött az az "effekt", hogy megjelent a kép bal felén (next gomb esetén a jobb felén) nagyon sok prev felirat. Mint ha a gombot többszöröznénk úgy, hogy a kép felébe férjen el. Ettől jobban nem tudom leírni :D

Link to comment
Share on other sites

Ez a 3000+ témánál jött elő. Megnyitottam egy képet, és bal oldalt ott volt a prev gomb, hogy megnézzem az előző képet. Rávittem az egeret, majd kattintás nélkül elhúztam róla, de tovább húztam, mint a kép fele. Ekkor jött az az "effekt", hogy megjelent a kép bal felén (next gomb esetén a jobb felén) nagyon sok prev felirat. Mint ha a gombot többszöröznénk úgy, hogy a kép felébe férjen el. Ettől jobban nem tudom leírni :D

Úh, ezt nekem nem sikerült reprodukálnom. Kinyitottam a képet, rávittem a prev gombra, elhúztam középre vízszintesen, meg lejebb függőlegesen is, de nem produkált anomáliát. Az OS-X Chrome és Safarival néztem. Ha esetleg még mindig csinálja, felvehetnéd videóra, vagy...én nem csináltam valamit jól (rosszul) ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...