Jump to content
Ménemszól.hu

Ménemszól.hu


idioty

Recommended Posts

Ja! Én is azt hittem bent maradt a pipa a "view as desktop site" opcióban, de nem.

Meg lejjebb került az "utolsó hozzászólások" blokk is. Ide vonatkozólag ott nem lehetne hivatkozást gyártani egy teljes oldali listázásra hitspacesek, hogy aki akarná ne csak mindig a top 8-as listát nézegesse?

Szerkesztette DeMarco
Link to comment
Share on other sites

A "legfrissebb hozzászólások" menüpont (ahol az egyik b kimaradt egyébként) kapcsán annyit kérnék/kérdeznék, hogy nem lehetne visszaállítani, hogy a hozzászólás sorszáma (1423906664 meg hasonlók) helyett ismét a hozzászólás ideje látszódjon? Vagy ha ez a hozzászólás ideje, akkor lehetne esetleg "emberi formátumban"? :) Köszi!

Link to comment
Share on other sites

A "legfrissebb hozzászólások" menüpont (ahol az egyik b kimaradt egyébként) kapcsán annyit kérnék/kérdeznék, hogy nem lehetne visszaállítani, hogy a hozzászólás sorszáma (1423906664 meg hasonlók) helyett ismét a hozzászólás ideje látszódjon? Vagy ha ez a hozzászólás ideje, akkor lehetne esetleg "emberi formátumban"? :) Köszi!

 

Most Unix Timestamp formátumban van az időpont.

http://www.unixtimestamp.com/index.php

Link to comment
Share on other sites

Köszi, a  b betűt rögtön fixálom.

 

Az időkijelzés viszont nem triviális. Ha valaki tudja, nézzen utána hogy lehet ezt megoldani, a recent postot ez az ingyenes modul csinálja: http://community.invisionpower.com/files/file/4548-recent-posts-sidebar-block/

 

(a fórummotor gyártója ezt amúgy nem támogatja, mert egy resource hog!)

 

Meg lejjebb került az "utolsó hozzászólások" blokk is. Ide vonatkozólag ott nem lehetne hivatkozást gyártani egy teljes oldali listázásra hitspacesek, hogy aki akarná ne csak mindig a top 8-as listát nézegesse? 

 

 

na ennek sok értelmét nem látom és erre nincs is tudomásom szerint megoldás. belenézel azokba a fórumtémákba ami érdekel, és látod benne a posztokat?

 

Aki kicsit járatosabb külföldi fórumokon, az talán tudja, hogy iyen "recent post" általában nincs is. Se sidebaron, se sehol. 

Még a friss hírek sem elérhetők a főoldalról, hanem egy alfórumra kell menni.

 

Ha van téma ami érdekel, arra fel lehet iratkozni, és akkor a feedet már össze is állítja. Vagy megnézheted a friss topciokat (lista az új tartalomból, vagy a sidebar).

 

A friss topicoknál is lehet látni a frissülést, az alfórumoknál is.

Link to comment
Share on other sites

Én úgy gondoltam először, mikor a régi fórum erre átalakult, hogy szó is volt róla valami profi dolgot akartok csinálni, profi fejlesztőkkel, s erre lett ez az "open source" katyvasz amit ha updatelnek összeomlik. Gratulálok! Inkább maradt volna a régi, amihez értett is valaki. De ez tök jó húzás hogy majd a fórumozók ingyen webfejlesztenek és kijavítják a hibákat én ilyennel még nem találkoztam. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 4 months later...

Így van! Rettenet lassulás és időnként hiányzó menüelemek!  Pontosabban itt máig nem történik semmi előrelépés, hogy végre hozzáértő informatikus managelje a fórumot! (Miközben a HS boltot nyit Bécsben! = akkor erre miért nem telik???) :o

Elképesztő hogy az új hozzásszólások listájában többek kérésére még mindig zanzásítva és nem elkülönülve jelennek meg az apróhirdetések! Ordító trehányság és hozzá nem értés és a fórumtagok véleményének semmibe vétele, miközben állítólag itt minden a népekért volna... :(

Az a flash futószalag fent is mehetne a pitlibe már, mert drasztikusan nyeli a böngésző erőforrásait bármelyik browsernél! Na de úgy sem hallja ezt meg senki... :( 

 

Szerkesztette DeMarco
Link to comment
Share on other sites

4 órája írta DeMarco:

Így van! Rettenet lassulás és időnként hiányzó menüelemek!  Pontosabban itt máig nem történik semmi előrelépés, hogy végre hozzáértő informatikus managelje a fórumot! (Miközben a HS boltot nyit Bécsben! = akkor erre miért nem telik???) :o

Elképesztő hogy az új hozzásszólások listájában többek kérésére még mindig zanzásítva és nem elkülönülve jelennek meg az apróhirdetések! Ordító trehányság és hozzá nem értés és a fórumtagok véleményének semmibe vétele, miközben állítólag itt minden a népekért volna... :(

Az a flash futószalag fent is mehetne a pitlibe már, mert drasztikusan nyeli a böngésző erőforrásait bármelyik browsernél! Na de úgy sem hallja ezt meg senki... :( 

 

Ez egy hálátlan véleménynyilvánítás. 

Link to comment
Share on other sites

7 órája írta DeMarco:

Így van! Rettenet lassulás és időnként hiányzó menüelemek!  Pontosabban itt máig nem történik semmi előrelépés, hogy végre hozzáértő informatikus managelje a fórumot! (Miközben a HS boltot nyit Bécsben! = akkor erre miért nem telik???) :o

Elképesztő hogy az új hozzásszólások listájában többek kérésére még mindig zanzásítva és nem elkülönülve jelennek meg az apróhirdetések! Ordító trehányság és hozzá nem értés és a fórumtagok véleményének semmibe vétele, miközben állítólag itt minden a népekért volna... :(

Az a flash futószalag fent is mehetne a pitlibe már, mert drasztikusan nyeli a böngésző erőforrásait bármelyik browsernél! Na de úgy sem hallja ezt meg senki... :( 

 

Normális esetben ilyenekkel nem foglakoznék. De a rend kedvéért:

1: Legyen annyi elég hogy a főoldali animáció nem Flash, ehhez nem kell informatikusnak lenni.

2: Kettő, a fórumot rendes informatikusok gondozzák, mégpedig az Invision nevű cég. Kőkeményen fizetünk neki havonta. 

És hogy miért nyitunk boltot Bécsben? talán kicsit az ilyen hozzászólások és attitűdök miatt is. amúgy meg azoknak írtuk az infót, aki ennek velünk együtt tud örülni.

további jó szorongást.

 

Link to comment
Share on other sites

3 perccel ezelőtt írta deneverstudio:

Érdekes, nálam Win7 64 bit alatt teljesen halott. Gyakorlatilag használhattatlan,
pedig eddig semmi gond volt és más oldalakkal most sincs.
Lehet, hogy a Chrome frissült titokban és belegányoltak valamit?

Ez jó kérdés, de ha frissült, gondolom ez általában közel azonos időben frissül mindenkinél. Én is Chrome-ot használok mind a két rendszeren és nem észleltem lassulást.
Firefox esetleg?

Link to comment
Share on other sites

Nálam Firefox, Win7, 64 bit, pár éves gép, nyitva van vagy harminc tab, semmi lassulást nem vettem észre.

Sajnos az egész informatika ilyen, sosem lehet tudni előre, hogy valami frissítés nem ront-e bele valamibe (akár egy, az adott szoftvertől teljesen félreeső dolgoba).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...