Jump to content
Ménemszól.hu

Ménemszól.hu


idioty

Recommended Posts

Tetsuo...igen, elsöre furának tünhet, hogy "páran vitázunk" csak, miközben tömérdek user van regisztrálva. Amit viszont te nem látsz, mi viszont igen, hogy olvassák. Legalább annyian, mint a régit, s egyre többen, ami végül is a cél. Ne feledd, hogy ez itt még csak a "kezdö stáció"-ja a dolognak. Alig van pár "érdekes téma" a topikokban, s a legtöbb elég speckó. A régi "absolute/menemszol" tartalmából egy csomó minden még nem került ide fel. Úgy döntöttünk, hogy nem egyszerüen "copy/paste" lesz, mert egy csomó "elavult" tartalmat nem érdemes áthozni. Ergo, szépen komótosan kerülnek majd fel megújult és naprakész formában az alapvetö dolgok. Részünkröl egyenlöre teljesen elégedettek vagyunk a "user aktivitással", ami nem azt jelenti, hogy a jelenlegi "szint" volt az elérendö kvóta, hanem azt, hogy "jól haladunk" a kitüzött cél felé. :)

Link to comment
Share on other sites

Aham, ok koszi a valaszt.

En is olvasnek sokmindent szivesen, emiatt teszek is fol kerdeseket, viszont nem akarok minden forumon az utolso hozzaszolo lenni...

Persze mazsaszam van irodalom a temaban, (angolul, :S) egymasnak sokszor ellentmondo megfejtesek.

Mondjuk van nehany magyar ember is, aki komoly, szinvonalas es praktikus temabaillo konyvet is irhatna.. pl. Te vagy MIDITom (egy masik forumrol) esetleg A/D. Nem is ertem.. na mind1.

Link to comment
Share on other sites

Válaszolta (szerkesztve)

Email értesítést kaptam róla:

idioty,

MadHead indított egy témát, melynek címe: "UAD2 bemutató 1. rész"

A téma ebben a fórumban található: "Kugelblitz!".

----------------------------------------------------------------------

Egy új sorozatot indítunk Sellyei "Silk" Tamás főszereplésével, melyben a Universal Audio UAD2 kártyáját és hozzá tartozó plugineket ismerhetitek meg....

Szerkesztette idioty
Link to comment
Share on other sites

Valaki HELP!

Képtelen vagyok a már lejárt hírdetéseimet törölni. Egyszerűen nincs semmilyen gomb, szöveg bármi, aminek segítségével eltüntethetném végre a listából a nemkívánt hírdetéseimet. (se firefoxon, de Win7-es IE alól. Szerkezteni sem tudom őket, mert "hiba lépett fel".

Link to comment
Share on other sites

Valaki HELP!

Képtelen vagyok a már lejárt hírdetéseimet törölni. Egyszerűen nincs semmilyen gomb, szöveg bármi, aminek segítségével eltüntethetném végre a listából a nemkívánt hírdetéseimet. (se firefoxon, de Win7-es IE alól. Szerkezteni sem tudom őket, mert "hiba lépett fel".

Link to comment
Share on other sites

Ha már nem válaszoltatok a csatolmány kérdésemre, akkor nem lehetne egy olyat csinálni, hogy két fajta képbeillesztés lenne külső linkről: egy, ami teljes kép méretben jeleníti meg a képet (mint ahogy most is van), és egy olyan, mint ami a csatolmányokkal történik, hogy rákattintáskor nagyobbodik fel?

Link to comment
Share on other sites

Nem lehetne a topicokban a legfrissebb hozzászólásokat legelöl megjeleníteni? Már gyűlnek a kommentek, nagyon kényelmetlen mindig az adott topic legutolsó oldalára lavírozni és ott is legörgetni, ha aktív követője vagyok az oldalnak és csak a néhány friss hozzászólást akarom elolvasni. Igazából nem értem, hogy a jelenlegi kialakítás kinek jó.

Link to comment
Share on other sites

Nem lehetne a topicokban a legfrissebb hozzászólásokat legelöl megjeleníteni? Már gyűlnek a kommentek, nagyon kényelmetlen mindig az adott topic legutolsó oldalára lavírozni és ott is legörgetni, ha aktív követője vagyok az oldalnak és csak a néhány friss hozzászólást akarom elolvasni. Igazából nem értem, hogy a jelenlegi kialakítás kinek jó.

Igazad van, egyetertek.

Amugy a Home, End billentyuvel tudsz ugrani le-fel a weboldalon...

En mar azt sem ertem, hogy miert nincsenek horizontalis elrendezesu weboldalak, hiszen a monitorok tobbsege ma mar szelesvasznu.

A bongeszok menusavjai is alul-felul vannak kitatkarva a hasznos reszt, pedig bal-jobb oldalt hatalmas hely lenne altalaban, de neem... (erre pedig F11 az ideiglenes megoldas ugye).

Na mind1, szerintem az egesz szamitastechnika ergonomiailag a baltaval faragott kategoria.

Link to comment
Share on other sites

Én ha az értesítésben rákattintok a linkre, akkor rögtön az utolsó hozzászólásra ugrik, így nekem nem zavaró ez a sorrend.

Ezt úgy érted, hogy ha feliratkozol egy Fórumra, akkor? Vagy hogy?

Másik észrevételem, hogy magamat tudom pontozni. Ez gáz. Most visszaélek vele szemléltetésképpen. :)

Link to comment
Share on other sites

Ezt úgy érted, hogy ha feliratkozol egy Fórumra, akkor? Vagy hogy?

Másik észrevételem, hogy magamat tudom pontozni. Ez gáz. Most visszaélek vele szemléltetésképpen. :)

Igen, azt elfelejtettem írni, hogy ha feliratkoztam egy témára, akkor kapok róla értesítést emailben, és ha ott rákattintok a linkre, akkor az aktuális hozzászóláshoz ugrik egyből. Egyébként meg ha még nem olvastam a témát, akkor meg jobb, ha a legelső hozzászólás van elől, és így nem kell odaugranom a legutolsó oldalra. Szóval speciel nekem így jobb. :)

Viszont ez a saját pontozósdi tényleg gáz! :sword:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Az a problémám, hogy nem kerülnek ki a blogomba mostanában a bejegyzéseim. Rákattintok a hozzászólás elküldésére és eltűnik a szöveg amit addig írtam és nem történik más semmi. Mi lehet a gond?

Szerkesztette Dyno
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...