Jump to content
Ménemszól.hu

Ménemszól.hu


idioty

Recommended Posts

Hi,

Nem biztos, hogy hiba amiről most írok, lehet csak fícsör..:) Telefonról (iphone4 és motorola defy) próbálom az oldalt böngészni, de csak a fórumot tudom elérni. Minap az apróhirdetéseket szerettem volna megvizuálni telefonról, de nem tudtam. Esetleg valami beállítást nem találok, vagy tényleg nincs mód még a hírdetések böngészésére?

Link to comment
Share on other sites

Hi,

Nem biztos, hogy hiba amiről most írok, lehet csak fícsör..:) Telefonról (iphone4 és motorola defy) próbálom az oldalt böngészni, de csak a fórumot tudom elérni. Minap az apróhirdetéseket szerettem volna megvizuálni telefonról, de nem tudtam. Esetleg valami beállítást nem találok, vagy tényleg nincs mód még a hírdetések böngészésére?

ZTE Blade/Android 2.1 alól én sem tudom a hirdetéseket nézni sem a beépített böngészővel, sem Dolphinnal. De még csak az apróhirdetések menüpont sem látszik egyikben sem.

Opera Minivel viszont lehet nézni ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A Hirek csoportositasa miert nem lehet valaszthato? mert nekem pl. jobb lenne, az utolso hozzaszolas szerinti sorrend. Most ugyanis a fooldalon hirdeti, hogy a Mackie-cikkhez szoltak hozza, ha belepek a Hirek roatba, semmi. Sehol a Meckie. Persze, nagy nehezen meg lehet keresni, de ez igy nem jo... szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Hi,

Nem biztos, hogy hiba amiről most írok, lehet csak fícsör..:) Telefonról (iphone4 és motorola defy) próbálom az oldalt böngészni, de csak a fórumot tudom elérni. Minap az apróhirdetéseket szerettem volna megvizuálni telefonról, de nem tudtam. Esetleg valami beállítást nem találok, vagy tényleg nincs mód még a hírdetések böngészésére?

Meg fogom nézni DE! Figyelmedbe ajánlom, hogy IOS-re van IPBOARD nevű app az appstore-ban, amivel ez a fórum app-ból böngészhető rohadtjól!

Link to comment
Share on other sites

A Hirek csoportositasa miert nem lehet valaszthato? mert nekem pl. jobb lenne, az utolso hozzaszolas szerinti sorrend. Most ugyanis a fooldalon hirdeti, hogy a Mackie-cikkhez szoltak hozza, ha belepek a Hirek roatba, semmi. Sehol a Meckie. Persze, nagy nehezen meg lehet keresni, de ez igy nem jo... szerintem.

A főoldalt már egy ideje nem használjuk, mert lassú (IPB 3.1 probléma). Ki is fogjuk kapcsolni. Ezért van az, hogy az oldal a FÓRUM fülön jelentkezik be, ahol viszont minden hozzászólás kurrens.

A hírek nem különbözik semmiben a többi fórumtól, ezért az ahhoz tartozó legfrissebb hozzászólásokat sorrend szerint a kép jobb szélén láthatod.

A Hirek csoportositasa miert nem lehet valaszthato?

Mert az IPBoard 3.1-ben ez nincs implementálva. De: lenne ennek gyakorlati értelme vajon?

Link to comment
Share on other sites

Ilyen sorrendben jelennek meg a topikok (csak a Hirek rovatban) es sehol a legfrissebb. :S

Jaspers, Gator és Native Instruments a Hit Space-ben! A/D

0 Válasz

193 Megtekintés

Jul 28 2011 11:03 PM

Szerző: A/D

Nincs új hozzászólás Új zenei CD technológia A/D

2 Válasz

326 Megtekintés

Jun 27 2011 11:32 AM

Szerző: Audity

Nincs új hozzászólás Pensado's Place

Műsor hangmérnök- és producerjelölteknek! A/D

3 Válasz

205 Megtekintés

Jun 30 2011 06:28 AM

Szerző: tamasdragon

Új hozzászólások Joe Barresi Tracking Rock A/D

6 Válasz

313 Megtekintés

Jul 06 2011 02:01 PM

Szerző: Cserfalvi Töfi Zoltán

Nincs új hozzászólás NI Kore - End of story MadHead

1 Válasz

285 Megtekintés

Jul 06 2011 07:47 PM

Szerző: oldbrian

Új hozzászólások AES '11: Celemony Capstan groundloop1

3 Válasz

1027 Megtekintés

May 25 2011 08:11 AM

Szerző: A/D

Új hozzászólások AES '11: Dave Hill Designs cuccok! groundloop1

2 Válasz

4558 Megtekintés

May 18 2011 07:53 AM

Szerző: indi

Új hozzászólások Az UAD-2 Satellite <> Digi 002 / 003 kompatibilis!

...és még más apróságok A/D

0 Válasz

290 Megtekintés

May 12 2011 12:06 PM

Szerző: A/D

Új hozzászólások Kurzweil sound-ok PC3K-hoz!!!

A Kurzweil két hangszínbankot hozott ki a PC3K-ra! SpaceChimp

1 Válasz

248 Megtekintés

Jul 23 2011 05:52 PM

Szerző: Audity

...

Link to comment
Share on other sites

2: Nem értem a problémát, ezek a legfrissebb topikok a hírek rovatban

Szerintem az a problémája ezzel, hogy a többi rovatban mindig az a téma van felül, amihez utoljára hozzászóltak, a híreknél viszont a megjelenés sorrendjében vannak a témák, függetlenül attól, hogy melyikhez mikor szóltak hozzá.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem az a problémája ezzel, hogy a többi rovatban mindig az a téma van felül, amihez utoljára hozzászóltak, a híreknél viszont a megjelenés sorrendjében vannak a témák, függetlenül attól, hogy melyikhez mikor szóltak hozzá.

Ez viszont szándékos. A hírek sorrendje nem változhat, mert ott az aktualitás fontosabb. Az inkább olvasott topic, mint párbeszéd.

A válaszaim:

1) a 3.2-ben a júzer választhat megjelenítési sorrendet

2) most fel lehet iratkozni adott hírre, és akkor jobb oldalt látni fogja a követett témák frissülését

3) jobb oldali oszlopban mindig látszanak a friss hozzászólások témától függetlenül.

szerintem ennek le kell fednie az igényét...

Link to comment
Share on other sites

OK, de azert szurtam be a masolt reszt, mert jelzem vele, hogy vmit felreertettel vagy nem ertetted meg, mirol beszelek.

Ugyanis kb. elbeszeltel mellettem. Na mind1. Most tisztazodott.

Szoval csak annyi, hogy neha bizony a regi hirek, de ujabb hozzaszolasok is erdekelnek, amit pl. lathatunk a forum fooldal ajanlojaban ugye.

Szerintem nem mindig a legfrissebb hir az ami erdekes, hanem a porgo tema is; amit viszont nem lathatok elore, hogy melyik hirre kell feliratkoznom, ami majd porgo topikot eredmenyez...

Nem nagy ugy, csak kerdeztem.

/Mit hoz meg a 3.2 (vmi nagyobb valtozas?) es mikor?

Szerkesztette Tetsuo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bizony ez most egy nagy fejfájás. Megpróbáljuk holnapra orvosolni a problémát, hiszen ez egy komoly issue.

Az történt, hogy felupgrade-eltünk 3.2.1-re, és a 3rd party hirdető modul még nem kompatibilis a változattal.

Ezt meg majd még csavargatni meg optimalizálni kell, de épp közben boltfelújítás is van, ami valami eszméletlen meló.

Sajnálom a kellemetlenségeket, igyekszünk javítani!

Link to comment
Share on other sites

OK, de azert szurtam be a masolt reszt, mert jelzem vele, hogy vmit felreertettel vagy nem ertetted meg, mirol beszelek.

Ugyanis kb. elbeszeltel mellettem. Na mind1. Most tisztazodott.

szerintem értettem, és mivel fent van a 3.2.1, itt már át tudsz váltani "recently updated" nézetre, meg van egy külön gomb, ami az új tartalmakat mutatja.

és ezt sokkal könnyebb lesz lefordítani is! (ez most még sajnos váratni fog magára, hacsak nem valami lelkes fórumozós társunk besegít...)

Link to comment
Share on other sites

Úgy néz ki az avatarok számára nem volt zökkenőmentes az upgrade, az enyémet újra fel kellett töltenem, hogy ne csak egy homályos paca látszódjék :)

Már nincs külön fotó meg avatar, és dönteni kellett, melyik maradjon. Ez mindenkinél más volt.
Link to comment
Share on other sites

És ménemszól az apróhirdetés? Nem látok róla semmi bejegyzést vagy ilyesmi, csak én bénázok és nekem nem megy? Konkrétan, amikor egy hirdetésre rákattintok az alábbi rendkívül felhasználóbarát hibaüzenet jön: Fatal error: Call to undefined method parseBbcode::memberViewImages() in /home/virtweb/menemszol.hu/forum/htdocs/admin/applications_addon/other/classifieds/modules_public/core/core.php on line 236

Link to comment
Share on other sites

Valamit lehetne tenni, hogy az apróhirdetéseket is meg lehessen nézni? Ahogy olvasom, ez nem csak nálam probléma.

Sajnos itt komoly kényszerpályára kerültünk, mivel ez a modul nem kompatibilis a fórum ezen új változatával. Most vagy visszatérünk 3.1-re, vagy várunk pár napot. Azt az információt kaptuk, hogy csütörtökön a fejlesztőnek lesz 5 napja hogy fixálja és update-elje a hirdetési modult. Jelenleg az a stratégiánk, hogy kivárjuk. Esetleg annyit tehetünk, hogy kikapcsoljuk az apróhirdetéseket, de ezt nagyobb bajnak gondolnám :(

Mindenkitől nagyon sok elnézés, de a 3.1-el is voltak gondjaink, mert a Facebook megváltoztatta az API-ját, és nem lehetett azzal a verzióval loginelni...pfff.....

Mi is elég nehéz pályán mozgunk, kéne feltenni új tartalmat, de közben a boltunk meg ripityára van szedve (felújítunk)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...