Jump to content
Ménemszól.hu

Ménemszól.hu


idioty

Recommended Posts

Akkor lehet kezdeni szépen postolgatni, mert van mit aprítani a tejbe, nemdebár? :)

 

Köszi hogy szóltál, átállítottam, szerintem most már változtatgathatod kedvedre a nicked :)

Rendben, egyébként nem akarom megváltoztatni a nickem, csak feltűnt ez a dolog a beállítások közt.

Más kérdés: tudom, hogy régebben valahogy be tudtam állítani, hogy bármely topicban egyszerre hány hozzászólás jelenjen meg egy oldalon, ezt most sehol nem találom. Nekem 50 vagy 100 hozzászólás/oldal lenne "kényelmes".

Link to comment
Share on other sites

Én a profil alatt rákattintottam a Reputation-ra, és ez a hibaüzenet jelent meg:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/menemszo/public_html/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1759) : eval()'d code on line 1843

Brevis: én sem találtam meg.

Link to comment
Share on other sites

Rendben, egyébként nem akarom megváltoztatni a nickem, csak feltűnt ez a dolog a beállítások közt.

Más kérdés: tudom, hogy régebben valahogy be tudtam állítani, hogy bármely topicban egyszerre hány hozzászólás jelenjen meg egy oldalon, ezt most sehol nem találom. Nekem 50 vagy 100 hozzászólás/oldal lenne "kényelmes".

 

Ezt a funkciót megszűntették szerintem. Viszont nem is baj, ugyanis ahogy azt már sokszor jeleztem, a gyűjtő topicok megölik a fórumot. Ha egy topic mondjuk 3 oldalnál több, az gázolaj, speciális eseteket kivéve. Hogy valaki mondjuk 10 oldalnyi hozzászólást elolvasson az abszurd.

 

Én a profil alatt rákattintottam a Reputation-ra, és ez a hibaüzenet jelent meg:

 

 

A reputation modul is third party, az adminoknak készült, azért, hogy ki lehessen szűrni, ha valaki nem rendeltetésszerűen használja a pontozást. A gyári admin ugyanis nem ad felvilágosítást arról, hogy ki ad kinek rep-et, és erre akkor volt szükség, mikor valamelyik tökfilkó ész nélkül elkezdte szórni a mínuszokat. Ki kellett derítenem ki volt az. Viszont azóta nem volt rá semmi szükség hála a jó égnek. Ki fogom szedni ha lesz rá időm.

 

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nem lehet azt valahogy beállítani, hogy ne 12, hanem 24 órás kijelzés legyen? Mert zavaró, hogy nem tudom, hogy reggel 8-kor vagy este 8-kor küldték az üzenetet. Vagy legalább a délelőtt/délután jelzőt be lehetne kapcsolni.

Yessir! Megpróbáltam megoldani. Nem triviális, de úgy érzem, sikerült. Ha valami észrevételed van, kérlek, jelezd! thx.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nemrég volt az absolute.hu cím ahonnan a régi siteot, hs-onlinet stb is el lehetett érni, mondván a régi siteon is rengeteg hasznos infó maradt fenn. Nos onnan kellett volna épp vmi, de a cimborák se találják guglival sem (nekem meg nincs most időm kajtatni), úgy mondták hogy írjak már be a professzor urakhoz akkor az ügyben...

Nos? Volt nincs v mi a szitu ezzel?

Szerkesztette LP-filter
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A "A Blog felhasználási feltételei és szabályai" résznél írja, hogy "a fórumban nem postázható szerzői jogvédelem alá eső tartalom a szerző, vagy a szerzői jog tulajdonosának jóváhagyása nélkül"

Ha én egy régi, műszaki könyvből (1960) beszkennelek egy oldalt és mint kép beszúrom a blogomba akkor azzal megsértem ezt a szabályt?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A "A Blog felhasználási feltételei és szabályai" résznél írja, hogy "a fórumban nem postázható szerzői jogvédelem alá eső tartalom a szerző, vagy a szerzői jog tulajdonosának jóváhagyása nélkül"

Ha én egy régi, műszaki könyvből (1960) beszkennelek egy oldalt és mint kép beszúrom a blogomba akkor azzal megsértem ezt a szabályt?

Igen, de nem csak a fórum szabályzatát.

Link to comment
Share on other sites

Fejlesztési javaslatok:
 
1: Beállítható legyen, hogy a hozzászólások egy alapértelmezett betűtípussal és stílussal jelenjenek meg akármilyen formázást is alkalmaztak a hozzászólók. Ettől még megmaradhat a formázási lehetőség a szerkesztőben de a megjelenítés már legyen választható.

 

2: Jó lenne, hogy ha pontoztam akkor az kb. 1 percig még legyen visszavonható. Mert előfordulhat, hogy:

- nem is akartam pontozni de véletlen rákattintottam

- pontozni akartam de véletlen a másik gombra kattintottam és ezért épp ellenkező előjelű pontot adtam

Link to comment
Share on other sites

Tableten, ill. telefonon hem látszik a baloldali "Naptári bejegyzések" sáv, nem lehet érzékelni, hogy mi frissült a fórumbejegyzésekben. Nem lehetne csinálni egy mobil, ill. egy teljes nézetet, hogy ezeken az eszközökön is jól lehessen használni a fórumot? …vagy az a dolog csak nálam jelentkezik?

Link to comment
Share on other sites

Tableten, ill. telefonon hem látszik a baloldali "Naptári bejegyzések" sáv, nem lehet érzékelni, hogy mi frissült a fórumbejegyzésekben. Nem lehetne csinálni egy mobil, ill. egy teljes nézetet, hogy ezeken az eszközökön is jól lehessen használni a fórumot? …vagy az a dolog csak nálam jelentkezik?

bal alul van egy mobilos skin : IP.Board Mobile - a Smink csere alatt - , az más kérdés, hogy müxik-e

Szerkesztette xbitz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...