Jump to content
Ménemszól.hu

Ménemszól.hu


idioty

Recommended Posts

  • 1 month later...

nem tudom írta-e már valaki a következő javaslatot:

főoldalon, jobboldalt a fórum "utolsó hozzászólások" részt meg e lehetne e esetleg e úgy e csinálni e, hogy ha pl rákattintok az "utolsó hozzászólások" feliratra, akkor egy új oldalon időrendben megjelenik mondjuk 50 fórumtéma?

így most a legfrissebb 8 látszik csak, viszont vannak olyan érdekesebb témák, amik esetleg lejjebb kerülnek és figyelmen kívül hagyódnak, mert nincsenek jól látható helyen.

Link to comment
Share on other sites

nem tudom írta-e már valaki a következő javaslatot:

főoldalon, jobboldalt a fórum "utolsó hozzászólások" részt meg e lehetne e esetleg e úgy e csinálni e, hogy ha pl rákattintok az "utolsó hozzászólások" feliratra, akkor egy új oldalon időrendben megjelenik mondjuk 50 fórumtéma?

így most a legfrissebb 8 látszik csak, viszont vannak olyan érdekesebb témák, amik esetleg lejjebb kerülnek és figyelmen kívül hagyódnak, mert nincsenek jól látható helyen.

erre egy +1, mert olyan mennyiségű al- és al-al fórum van, hogy én sem követem már a különböző thread-eket, ha kicsúsznak a legutóbbi 8-ból.

 

ehhez kapcsolódik, hogy túlságosan szét lett aprózva az egész fórum. nem látom sok hasznát annak, hogy minden nagyobb szintetizátorgyártónak meg DAW-nak külön al-(al)-fóruma van, ehhez túl kicsi itt a fórumozók száma. a mostani fórummotornak már van olyan jó a keresője, hogy ne legyen baj abból, hogy ha nagyobb, összefoglalóbb al-fórumok lennének csak. 

Link to comment
Share on other sites

nem tudom írta-e már valaki a következő javaslatot:

főoldalon, jobboldalt a fórum "utolsó hozzászólások" részt meg e lehetne e esetleg e úgy e csinálni e, hogy ha pl rákattintok az "utolsó hozzászólások" feliratra, akkor egy új oldalon időrendben megjelenik mondjuk 50 fórumtéma?

így most a legfrissebb 8 látszik csak, viszont vannak olyan érdekesebb témák, amik esetleg lejjebb kerülnek és figyelmen kívül hagyódnak, mert nincsenek jól látható helyen.

 

Ha be vagytok jelentkezve, akkor a 'Lista az új tartalomról' gomb nagyjából erre szolgál. Viszont én is támogatnék valami más megoldást, mert csak akkor szoktam bejelentkezni, ha hozzászólok, egyébként csak olvasni szoktam, bejelentkezés nélkül, és akkor valóban fennáll ez a probléma, tehát én is örülnék egy ilyesmi lehetőségnek.

Link to comment
Share on other sites

...nincs szerkesztés gomb? na mindegy.

szóval az előzőhöz még csak annyit, hogy a "lista az új tartalomból" nem teljesen egyenlő azzal, hogy "legutóbbi hozzászólások". mivel amit most ide írok, az nem kerül bele az új tartalomba, legalábbis számomra mert nekem már nem új tartalom. ugye? :)

Link to comment
Share on other sites

...nincs szerkesztés gomb? na mindegy.

szóval az előzőhöz még csak annyit, hogy a "lista az új tartalomból" nem teljesen egyenlő azzal, hogy "legutóbbi hozzászólások". mivel amit most ide írok, az nem kerül bele az új tartalomba, legalábbis számomra mert nekem már nem új tartalom. ugye? :)

 

Valóban nem kerül be, mert azt már olvastad, és minden más is kikerül, amit bejelentkezve elolvastál. De ha jön új hozzászólás, akkor visszakerül. Végül is jól működik ez nagyjából, tényleg csak annyi a baj vele, hogy be kell hozzá jelentkezni (mert személyre szabott). Szóval bejelentkezés nélküli alternatíva is jól jönne sokaknak szerintem.

 

Ha hozzászólás szerkesztése meg csak egy ideig működik, úgy tudom (valahol feljebb le is van írva, hogy pontosan mennyi ideig).

Link to comment
Share on other sites

Valóban nem kerül be, mert azt már olvastad, és minden más is kikerül, amit bejelentkezve elolvastál. De ha jön új hozzászólás, akkor visszakerül. Végül is jól működik ez nagyjából, tényleg csak annyi a baj vele, hogy be kell hozzá jelentkezni (mert személyre szabott). Szóval bejelentkezés nélküli alternatíva is jól jönne sokaknak szerintem.

 

Ha hozzászólás szerkesztése meg csak egy ideig működik, úgy tudom (valahol feljebb le is van írva, hogy pontosan mennyi ideig).

Még az is a baj vele, hogy nem ergonómikus a "gomb" megjelenése. Érdekes logika, hogy alatta 10 cm-rel pedig van egy "Utolsó hozzászólások" menüpont tök más tipográfiával, de nagyon hasonló funkcióval.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tök jó lenne, ha mobilos böngészésnél az utolsó hozzászólások lennének legfelül, és nem kéne olyan sokat legörgetni hogy látssam volt e esemény a fórumon. Magamból kiindulva azt gondolom, hogy mindenki azt nézi elsősorban és nem a kategóriákat/főtopikokat böngészgeti át nap mint nap új hozzászólásokra vadászva :)

Link to comment
Share on other sites

Mármint megint új motort/felületet kap, vagy csak kisebb update lesz?
Egyébként a sorrendről én is kérdeztem ezt régen, viszont igaza volt A/D-nek, hogy ha valaki újonnan olvas egy topicot, akkor valószínűleg az indító hozzászólásra kíváncsi (egy-két kivételtől eltekintve), viszont ha valaki kap egy értesítést, akkor az egyből az olvasatlan üzenethez dob. Részemről jól van ez így, bár ha lehetne állítani, meg jobb lenne! :)

Link to comment
Share on other sites

ja én nem a hozzászólások topikon belüli sorrendjéről beszélek. ha megnyitod az oldalt van itt jobboldalon egy kis box ami "utolsó hozzászólások" névre hallgat. én mindig azt nézem, hogy lássan melyik topicban volt új poszt mióta utoljára ittjártam.

na, ha mobilról nyitod meg az oldalt, ez a kis box a lap aljára kerül és 23-mat kell scrollozzak, hogy elérjek odáig.

szerintem kényelmesebb lenne ha ez a box lenne legfelül, és a "főtopikok" (hírek, kúgelblitz, stúdió fórum stb...) csak utána.

 

de akkor majd visszatérünk rá a frissítés után :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Vmi gebasz vagy átalakítási bug van az oldallal, mert először html kódos elemek jelentek meg betöltésnél a szövegekben, meg rendszeresen 2 percenként kéri hogy lépjek be! (???)

 

Nemnem :) A Blogbejegyzéseimet a Ménemszól autómatikusan húzza be a Blog.hu-ról. Ott közzéteszem és kis idő elteltével itt is megjelenik, csak a html kódok is benne vannak és elég vacakul néz ki. Amikor meglátom, hogy megérkezett, akkor itt belemegyek és rendbeteszem. Szóval amikor először nézted, akkor még nem volt időm megcsinálni, amikor meg megjavult, addigra végeztem vele itt manuálisan :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Nem éppen menemszol.hu, hanem hitspace.hu-val kapcsolatban írnék. Küldtem be termékhez véleményt. Jó hosszút. Most ahogy elolvastam, több helyen is látom, hogy hiányzik egy-egy betű. Nem hiszem, hogy ennyiszer kihagytam volna betűt. Mármint arra gondolok, hogy biztosan előfordul néha, de nem 6-7-szer! Vakon gépelek 10 újjal, látom amit írok rögtön, így csak észrevenném a hibát. Ráadásul helyesírás ellenőrzőt is használok írás közben, és ráadásul (még egyszer ráadásul :D) még egyszer át szoktam olvasni, amit beküldök, nehogy értelmetlen mondat maradjon benne. Szóval kérdezném én, hogy nincs valami baj a hozzászólások beküldése/elfogadása közben?

Link to comment
Share on other sites

Nem éppen menemszol.hu, hanem hitspace.hu-val kapcsolatban írnék. Küldtem be termékhez véleményt. Jó hosszút. Most ahogy elolvastam, több helyen is látom, hogy hiányzik egy-egy betű. Nem hiszem, hogy ennyiszer kihagytam volna betűt. Mármint arra gondolok, hogy biztosan előfordul néha, de nem 6-7-szer! Vakon gépelek 10 újjal, látom amit írok rögtön, így csak észrevenném a hibát. Ráadásul helyesírás ellenőrzőt is használok írás közben, és ráadásul (még egyszer ráadásul :D) még egyszer át szoktam olvasni, amit beküldök, nehogy értelmetlen mondat maradjon benne. Szóval kérdezném én, hogy nincs valami baj a hozzászólások beküldése/elfogadása közben?

Sztem alapból az egész cég kicsit be van dögölve. Múlt héten nyitva sem voltak, kérdésekre meg jó ideje nem válaszolnak az oldallal kapcsolatban sem! Szomorú!

Link to comment
Share on other sites

Na ez qrva érdekes, mert a rögzítőjük meg azt mondta hogy a héten (múlt héten) zárva tartanak. Minden esetre mi mentünk már úgy hozzájuk paffra hogy telefonon előtte egyeztettünk, azt mondták "igen a termék ki is van állítva és raktáron is van", erre nem volt a boltban...

Nem tudom hogy vannak ezek az ügyek amúgy!

Link to comment
Share on other sites

Cső! Elnézést hogy mostanság általában nem a fórum az első dolgom, de azért időnként rápislogok, illetve tervezem, hogy aktívabb leszek.

 

Az IP.Board 4-es verziója a 2-es bétánál jár. Remélhetőleg hamarasan release fázisba kerül.

 

Válaszaim:

 

Egy apróság: a Renoise már érdemelne egy saját topicot a Zeneszerkesztők/DAW kategóriában!!!! :)

 

Létrehoztam!

 

Sztem alapból az egész cég kicsit be van dögölve. Múlt héten nyitva sem voltak, kérdésekre meg jó ideje nem válaszolnak az oldallal kapcsolatban sem! Szomorú!

 

Szerintem meg nem :) A Ménemszól nem kap részünkről elegendő fókuszt, különben tényleg bedöglene a cég :) Szerencsére a napi rutinjaink helyén vannak kezelve. A Ménemszól nekünk "csak" hobby. Ha a céggel kapcsolatos kérdésed van, akkor arra van egy hivatalos helye, a hitspace.hu -> ott profi helpdesk üzemel, működik a telefonunk, és a online chatet üzemeltetünk! Se szeri se száma a kapcsolatfelvételnek. De azt ne várd tőlünk, hogy a Ménemszólt napi szinten kövessük.

 

 

Most vettem náluk múlt héten egy eszközt. Én nem vettem észre ilyet azon kívül hogy tele voltak dobozokkal, alig lehetett bemenni az üzletbe. Remélem nincs semmi bajuk... :)

 

:))) hát de. a dobozok azok :) egy nagyobb hely jó lenne, de még pont nem keresünk annyi pénzt, hogy ezt meg tudjuk oldani. pedig el se tudnátok képzelni mit építenénk az ügyfeleknek ha lenne miből :)

 

Na ez qrva érdekes, mert a rögzítőjük meg azt mondta hogy a héten (múlt héten) zárva tartanak. Minden esetre mi mentünk már úgy hozzájuk paffra hogy telefonon előtte egyeztettünk, azt mondták "igen a termék ki is van állítva és raktáron is van", erre nem volt a boltban...

Nem tudom hogy vannak ezek az ügyek amúgy!

 

A nyitva tartási rendünk megváltozott, most minden nap 1-től 7-ig vagyunk nyitva (pont azért, mert 10-től intézzük az adminisztrációt, megebédelünk stb). 

Erre a ki van állítva raktáron van erre személyesen is kíváncsi vagyok.

 

A raktár kijelzése teljesen automatikus, kompjúter csinálja, valami nagyon nagy boszorkányságnak kell történnie ahhoz (emberi mulasztás?) hogy az ne klappoljon!

 

Még egy jó hír a végére: újra indul a ZBH ;)Eddigi részek itt.

 

Cikkekkel is jelentkezni fogunk nemsoká.

Csók.

Link to comment
Share on other sites

Cső! Elnézést hogy mostanság általában nem a fórum az első dolgom, de azért időnként rápislogok, illetve tervezem, hogy aktívabb leszek.

 

Az IP.Board 4-es verziója a 2-es bétánál jár. Remélhetőleg hamarasan release fázisba kerül.

 

Válaszaim:

 

 

Létrehoztam!

 

 

Szerintem meg nem :) A Ménemszól nem kap részünkről elegendő fókuszt, különben tényleg bedöglene a cég :) Szerencsére a napi rutinjaink helyén vannak kezelve. A Ménemszól nekünk "csak" hobby. Ha a céggel kapcsolatos kérdésed van, akkor arra van egy hivatalos helye, a hitspace.hu -> ott profi helpdesk üzemel, működik a telefonunk, és a online chatet üzemeltetünk! Se szeri se száma a kapcsolatfelvételnek. De azt ne várd tőlünk, hogy a Ménemszólt napi szinten kövessük.

 

 

 

:))) hát de. a dobozok azok :) egy nagyobb hely jó lenne, de még pont nem keresünk annyi pénzt, hogy ezt meg tudjuk oldani. pedig el se tudnátok képzelni mit építenénk az ügyfeleknek ha lenne miből :)

 

 

A nyitva tartási rendünk megváltozott, most minden nap 1-től 7-ig vagyunk nyitva (pont azért, mert 10-től intézzük az adminisztrációt, megebédelünk stb). 

Erre a ki van állítva raktáron van erre személyesen is kíváncsi vagyok.

 

A raktár kijelzése teljesen automatikus, kompjúter csinálja, valami nagyon nagy boszorkányságnak kell történnie ahhoz (emberi mulasztás?) hogy az ne klappoljon!

 

Még egy jó hír a végére: újra indul a ZBH ;)Eddigi részek itt.

 

Cikkekkel is jelentkezni fogunk nemsoká.

Csók.

Már azt hittük, valami baj van. :-) A ZBH és egyéb videók jöhetnek mielőbb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...