Jump to content
Ménemszól.hu

Ménemszól.hu


idioty

Recommended Posts

Akkor ez szopás. Minden más fórum és oldal megy, mint atom, csak ez nem.
A Chrome kicsit régebbi volt amúgy.
Amikor a névjegyre kattintottam, hogy megnézzem, akkor elkezdte frissíteni magát, de utána sem javult semmi.
Közben megnéztem Explorerben és abban sem megy, tehát nem a böngésző csinálja.
 

Link to comment
Share on other sites

7 órája írta A/D:

további jó szorongást.

hát ezen besírtam így korán reggel, óriási!! :D

Egyébként szerintem nem OS vagy böngésző lesz a ludas. Nálam tipikus szerver vagy felhasználó-szolgáltató oldali sávszélesség probléma lesz, mert bizonyos időszakokban semmi gond, néha meg iszonyat lassú. Azt érdemes lenne esetleg megfigyelni, hogy csak egyes otthoni szolgáltatóknál (én pl. t-home-os vagyok), vagy minden szolgáltatónál, mert akkor tényleg a szerver szolgáltatónál lesz a túlterheltség.

Link to comment
Share on other sites

Srácok, Töfinek tényleg igaza van, szerintem DNS para lehet a háttérben, szóltam is az üzemeltetőnek. Nem a szerverünkkel és nem a szoftverrel van gond, az fix. Kb.azon múlik, hogy kinek a gépe kb milyen útvonalon jut el a szerverhez. Orvosolható dologról van szó, kis türelmet kérek.

Továbbá mindenkinek szeretettel küldöm ezt a videót, akinek a hétvégén is dolgoznia kellett.

 

Link to comment
Share on other sites

"this is likely during the backups on your community, however if you can let us know next time you see any issues, we can dig into this for you as well, in testing your site it's very quick and I don't see any history of issues on this end when you filed the ticket either in this case. It could have been a network issue perhaps between you/your users and us perhaps?"

hát a jóég tudja mi volt, de most jó.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Másnál sem megy az apróhirdetés rovat?
Ez az üzenet fogad:

 

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@menemszol.invisionzone.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the reques

Link to comment
Share on other sites

Épp most írta Hobkins:

Másnál sem megy az apróhirdetés rovat?
Ez az üzenet fogad:

 

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@menemszol.invisionzone.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the reques

Itt is ugyanez.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nem tudom más is tapasztalta-e már de nekem néha úgy tűnik mintha véletlenszerűen eltűnnének egyes hozzászólások különféle témákból. Csak úgy, nyom nélkül. Volt már olyan, hogy egyik nap olvastam valaki hozzászólását egy témában, másnap meg újra olvasva azt a témát már nem találtam meg az adott hozzászólást. Először csak arra gondoltam, hogy rosszul emlékszem és talán nem is jó témát olvasok és ezért nem találom meg, nem volt annyira fontos ezért nem is keresgéltem túl sokat. Ma viszont belefutottam ismét ebbe a jelenségbe: tisztán emlékszem, hogy a "A leghülyébb hirdetések" témában ma délelőtt cutoff fórumozó hozzászólt egyet. Most este meg már semmi nyoma a hozzászólásának, az utolsó post júl. 28.-i. Felmerült a gondolat, hogy esetleg maguk a felhasználók törlik hozzászólásaikat, de annak nyoma maradna, nem? Valaki nem vett észre ehhez hasonló rejtélyes hozzászólás eltűnéseket?

Szerkesztette Brevis
Link to comment
Share on other sites

Akkor bizonyára a többi esetben is ez történhetett és nincs okunk fetételezni egy fórumhibát. Csak az zavart meg, hogy más fórumokon általában ott marad a hozzászólás nyoma, pl. lászik a post de nincs benne szöveg.

Szerkesztette Brevis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Tegnap teljesen megváltozott a fórum "teteje", a menük, a gombok ... ez kísérlet volt egy új rókabőr kifeszítésére? Ha számít a véleményem: a jelenlegi jobb volt. Ma reggelre minden visszaállt, szerencsére.

 

Szerintem ami bevált és működik, azon ne változtatgassunk kér(d)és, egyeztetés nélkül. Azt hagyjuk meg a Facebooknak, a Deviantartnak és a Soundcloudnak, ahol épp elég szándékos, de kéretlen visszafejlesztés történik minden hónapban.

Ha csak valami üzemzavar volt, akkor nem szóltam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...