Jump to content
Ménemszól.hu
idioty

Ménemszól.hu

Recommended Posts

írták hogy szerverhiba volt, elhárították. most oké?

Hozzászólás megosztása

Tegnap teljesen megváltozott a fórum "teteje", a menük, a gombok ... ez kísérlet volt egy új rókabőr kifeszítésére? Ha számít a véleményem: a jelenlegi jobb volt. Ma reggelre minden visszaállt, szerencsére.

Szerintem ami bevált és működik, azon ne változtatgassunk kér(d)és, egyeztetés nélkül. Azt hagyjuk meg a Facebooknak, a Deviantartnak és a Soundcloudnak, ahol épp elég szándékos, de kéretlen visszafejlesztés történik minden hónapban.

Ha csak valami üzemzavar volt, akkor nem szóltam.

• Like 1

Hozzászólás megosztása

Valahol említettem már, de nem történt változás, hogy a hirdetéseknél hiányzik Komárom-Esztergom Megye.

Hozzászólás megosztása

Sziasztok!

Napok óta nem tudok mobilon (iPhone 6s) bejelentkezni facebookkal. Próbáltam több böngészőt, sajnos mindig azt a hibát kapom, hogy "Something went wrong...". Másnál is jelentkezik ez a probléma?

Köszi,
Csuzlee

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)
3 órája írta bgrassfield:

Nem a felhasználók hülyék, hanem Ti. A hirdetésnek "tárgya" van. :)

Node ha többezer felhasználóból csupán egy nem érti...

Egyébként amit írsz, az a "Hirdetett tárgy címe"... A "Hirdetés címe" kicsit más fogalom, még ha szándékosan félreértelmezhető is, de miért ne adhatna bárki címet a hirdetésének? Pl.: "Végkiárusítás", "Eladó hangszerhegyek" stb. :)

Ha pontosak akarunk lenni, akkor tényleg a "Hirdetés tárgya" egy egyértelműbb megfogalmazás. Ettől függetlenül csak magamat tudom ismételni: "többezer felhasználóból csupán egy nem érti." :)

De csak azért írtam ide hogy megjegyezzem sokadszor: Engem sokkal jobban zavar, hogy Komárom-Esztergom megyét kifelejtették a hirdető motorból.

Szerkesztette Koródi Csaba

Hozzászólás megosztása

Az miért van van, hogy bizonyos témákhoz nem tudok hozzászólni? (egyszerűen nincs hozzászólás vagy válasz gomb)

Hozzászólás megosztása

Androidról facebookkal nem tudok bejelentkezni a fórumba úgy, hogy a "Hülyéknek néznek minket" c. topikok akár csak meg is nézhessem.

Én csinálok rosszul valamit, vagy az Android hibája?

Ha szükséges, és érdekel valakit, megírom a részleteket.

Hozzászólás megosztása

1 órával ezelőtt írta Mészáros Nándor:

Androidról facebookkal nem tudok bejelentkezni a fórumba úgy, hogy a "Hülyéknek néznek minket" c. topikok akár csak meg is nézhessem.

Én csinálok rosszul valamit, vagy az Android hibája?

Ha szükséges, és érdekel valakit, megírom a részleteket.

A facebook API-ban bent maradt a fejlesztői pipa! Azt át kellene állítani és akkor menne a bejelentkezés!

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)
Ekkor: 2018. 05. 21. at 11:34 írta Csuzlee:

A facebook API-ban bent maradt a fejlesztői pipa! Azt át kellene állítani és akkor menne a bejelentkezés!

Hol lehet ezt megcsinálni? Néztem a facebook beállításokat és nyomát sem találtam. De tényleg olyasmit ír ki, hogy "Hiba. Ez egy fejlesztés alatt álló alkalmazás, nincs jogosultságod a blablabla."

Szerkesztette Mészáros Nándor

Hozzászólás megosztása

9 perccel ezelőtt írta Mészáros Nándor:

Hol lehet ezt megcsinálni? Néztem a facebook beállításokat és nyomát sem találtam. De tényleg olyasmit ír ki, hogy "Hiba. Ez egy fejlesztés alatt álló alkalmazás, nincs jogosultságod a blablabla."

Szerintem ezt nem neked kell beállítanod, hanem az oldal készítőinek... (Ha jól sejtem.)

Hozzászólás megosztása

2 órája írta Bendi:

Szerintem ezt nem neked kell beállítanod, hanem az oldal készítőinek... (Ha jól sejtem.)

így van!

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Annyi változás történt, hogy a "bejelentkezés facebookkal" most már egyáltalán nem működik (nemcsak androidról ill. társított eszközökről, hanem a fő IP-címről sem), le kellett cserélnem a jelszavamat és  a mailcímemet, hogy be tudjak jelentkezni. Szintén nem működik számos automatikus emailküldési funkció, mivel több, a rendszer által ígért levelet (jelszóemlékeztető stb.) napok óta nem kaptam meg, ellenben a jelszócserés mailt igen, tehát az a funkció még működik.

Nem csinál effektíve semmit a "bejelentkezés anonimként" és sok más funkció sem.

Ha valaki fogja az adást, rendbehozhatná a bejelentkezéssel kapcsolatos dolgokat.

Szerkesztette Mészáros Nándor

Hozzászólás megosztása

Szólj hozzá! Ehhez regisztrálj, vagy jelentkezz be!

Regisztrált tagság szükséges a fórumon való részvételhez.

Tagság szerzése

Igényelj tagságot a közösségünkben! Mindez pofonegyszerű!

Regisztráció

Jelentkezz be!

Már regisztrált tagunk vagy? Itt jelentkezhetsz be!

Bejelentkezés