Jump to content
Ménemszól.hu

Ménemszól.hu


idioty

Recommended Posts

Azóta mély hallgatás, változás semmi...........................................................................................................................................................................................................................................

Link to comment
Share on other sites

Már a tizedik napja nem tudok többet beírni a blogomba. Lassanként meguntam.

Köszi az eddigi segítséget, inkább lemondok a későbbi itteni ténykedéseimről (lett volna még pár érdekes teszt ötletem, de így már nem akarom). A régi oldal 100x megbízhatóbb és szimpatikusabb volt.

Link to comment
Share on other sites

Már korábban megírtam a fórumban. Beírom a szövegbeírós részre a mondandómat, elküldéskor eltűnik a beírt üzenet és ennyi...

Oké. A problémád neked egész pontosan az, hogy a fórumod kommentjei moderációt kívánnak. Ezt te úgy látod, hogy beírsz valamit, és rózsaszín háttéren jelenik meg, a többiek meg nem látják.

1: Mint a blog tulajdonosa, te moderálhatod a hozzászólásokat! szerintem ez elég kúl. az adott kommentnél levő kis checkbox fölé viszed az egeret, és megjelenik egy menü. ott jóváhagyhatod vagy törölheted a megfelelő kommentet.

2: Mindenki bekonfigolhatja a saját blogját. Hol? Elmész a blogodhoz, és a jobb oldali "BLOG LINKEK" c. dobozban van egy "A blog beállításai" box. Na arra katt, és ott van egy olyan rész többek között hogy "A hozzászólások engedélyezése a blogon legyen:". Na ott kiválaszthatod hogy "Automatikus jóváhagyás" és akkor elvileg nem lesz ezzel gond.

Ott most neked mi van beállítva?

Link to comment
Share on other sites

" 2: Mindenki bekonfigolhatja a saját blogját. Hol? Elmész a blogodhoz, és a jobb oldali "BLOG LINKEK" c. dobozban van egy "A blog beállításai" box. Na arra katt, és ott van egy olyan rész többek között hogy "A hozzászólások engedélyezése a blogon legyen:". Na ott kiválaszthatod hogy "Automatikus jóváhagyás" és akkor elvileg nem lesz ezzel gond.

Ott most neked mi van beállítva?"

Az automatikus jóváhagyás be volt kapcsolva...

A vicc az, hogy semmit sem változtattam benne, mióta megcsináltam a blogot, egy ideig engedte a beírást is, de mióta kesergek, azóta nem engedi. Küldöm a képét is a beállítós oldalnak, hátha megláttok bármit is.

Krisztián

post-289-0-81310700-1308696287_thumb.jpg

post-289-0-94300400-1308696325_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

A vicc az, hogy semmit sem változtattam benne, mióta megcsináltam a blogot, egy ideig engedte a beírást is, de mióta kesergek, azóta nem engedi. Küldöm a képét is a beállítós oldalnak, hátha megláttok bármit is.

Én most a te accountodról és a sajátomról is próbáltam, és hozzá tudtam szólni.

Megnéztem a beállításokat, felvettem a kontaktot a supporttal, és ők se tudtak okosabbat mondani.

Kérlek, próbálj hozzászólni, és jelezd, ha fennáll a probléma!

A másik dologgal kapcs egy pontosítás: minden blog tulajdonos tudja kézileg állingatni a kommenteket: a kis checkboxot bepipálja, és ha a fölé áll az egérkurzorral, akkor előjön egy menü, amivel törölni-engedélyezni stb lehet.

Tehát nem az van, hogy elvész a komment, hanem be lehet állítani úgy, hogy automatikusan ne jelenjen meg, hanem a blog tulajdonosának kelljen azt jóváhagyni.

Van pár olyan setting, ami a blogok védelmét szolgálja, ez is ilyen, vagy pl. az, hogy blogot csak adott pontszám feletti júzer minősíthet ésatöbbi.

Igyekszem a beállításokat kordában tartani, de ezt most nem sikerült megtalálnom, mert nekem minden úgy működött, ahogy kell.

Amúgy

Link to comment
Share on other sites

Az hogy lehet hogy nekem igen? Láthatod, hogy hozzászóltam. Szóval érdekelne....Mit csinálunk másképp?

Nem tudom mi lehet másként. Látom a nevemben is megy nálad, de nekem nem. Azt nem értem, hogy csak a saját blogomba nem tudok írni, minden más helyre meg hiba nélkül megy. Nem értem. Hagyjuk, ha nem megy nem megy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miért nem működik még mindig az automata bejelentkezés?

Állati idegesítő, hogy mindig újra be kell jelentkezni, ha ide jövök.

Naponta többször is.

nekem ez új. milyen böngészőt használsz és milyen gépen?

(nekem működik, valahogy ezt is reprodukálni kéne)

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom mi lehet másként. Látom a nevemben is megy nálad, de nekem nem. Azt nem értem, hogy csak a saját blogomba nem tudok írni, minden más helyre meg hiba nélkül megy. Nem értem. Hagyjuk, ha nem megy nem megy...

Ez is kiderült: Opera böngésző java probléma volt, amit elvileg most elhárítottunk. Ha minden igaz, Opera alól is működik a kommentolás már!

Link to comment
Share on other sites

7-es Explorer a böngésző.

Minden más oldalnál működik az automata bejelentkezés, csak a tiétek felejt el mindig.

Nem tudom mi okozhatja, de a kezdetektől fogva így van.

próbáld meg más böngészővel a kedvemért, pls ;)

(itt a többiek mikor olvasták, rögtön mondták hogy "fogadjunk Explorert használ!")

amúgy az absolute.hu automata bejelentkezése soha nem működött rendesen, csak mondom. a develbe ha átlogoltam, a fórum logint erőltette és fordítva. ez működik, persze attól függően, ki mennyire tartja a sztenderdeket.

Közben kontaktáltam a supportot ezügyben.

Link to comment
Share on other sites

Minden más oldalnál működik az automata bejelentkezés, csak a tiétek felejt el mindig.

Nem tudom mi okozhatja, de a kezdetektől fogva így van.

Míg a support válasza jön, elmondom, hogy ránéztem a neten a kérdésre, és az IE8 tipikusan az a böngésző, aki eldobja a login creditentalst. tehát nem csak a mi oldalunk "fázik".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...