Jump to content
Ménemszól.hu
idioty

Ménemszól.hu

Recommended Posts

Nem a skin óta. Hanem pár napra rá arra, mióta megrendeltem, hogy az oldal költözzön egy nagyobb, gyorsabb szerverre, és ekkor "csontvázak hullottak a szekrényből". Úgy hívják, DNS probléma, és igazából eddig is volt, csak az IT-sek megpróbálták megmagyarázni, hogy én vagyok a hülye (pl. az oldal címének begépelése után néha 6másodperc is volt, mire az első adat megérkezett ésatöbbi). Emiatt domain regisztrátort váltok, aki épp hosszas egymásramutogatásban van a szerver szolgáltatójával. Az oldalunk jelenleg DNS hibás, és az is marad sajnos még pár napig.

Mi is az a DNS hiba: mikor beütöd az oldal címét, attól függően, nem lehet megjósolni, hogy épp jó IP címet ad vissza a nameserver vagy sem. Ha nem, akkor a régi szerver jelentkezik be ezzel a bizonyos "account moved" feliratú hibaüzenettel. Ez nem skin hiba.

Technikai értelemben az oldalnak baja nincs, az adatok biztonságban vannak. Ha ezt megoldom, valószínűleg soha nem lesz többé gondunk, és irgalmatlan gyors lesz az egész (nekem már most is az, ha épp elkapja a helyes DNS szervízt).

Elnézést a kellemetlenségért :(

Ez ciki a kiszolgálók részéről a mai világban! Nekem is zsákbamacska a "narancssárga halálos" oldalatok így :( ami viszont a webshopon érdekesmód nem látszik!

Szerkesztette LP-filter

Hozzászólás megosztása

Ez ciki a kiszolgálók részéről a mai világban! Nekem is zsákbamacska a "narancssárga halálos" oldalatok így :( ami viszont a webshopon érdekesmód nem látszik!

Mikor ezt írom, a dns para még fennáll, bár úgy tűnik, kifogástalanul működik az oldal. A webshopunk más szerveren fut. Nagyon elnézést ezért, de megígérem, ha ezt megoldom, akkor ezek a parák kb. örökre megszűnnek.

Hozzászólás megosztása

RSS lesz hirekhez?

Ennek most már én is örülnék! Jó lenne ezeket is rss hírolvasóban olvasni! :)

Pontosabban nem csak a híreket, hanem pl minden kategóriához egy RSS, meg az olvasatlan hozzászólásokhoz, meg... :)

Hozzászólás megosztása

Mikor ezt írom, a dns para még fennáll, bár úgy tűnik, kifogástalanul működik az oldal. A webshopunk más szerveren fut. Nagyon elnézést ezért, de megígérem, ha ezt megoldom, akkor ezek a parák kb. örökre megszűnnek.

Már jónak nézki mostanra, de az elmúlt napok leg emlékezetesebbje eddig ez volt belőle: :D

899217480Clipboard01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hozzászólás megosztása

Srácok azt hiszem megtörték az oldalt, végtelen számu spam hozzászólás érkezett az egyik bejegyzésemhez..

Hozzászólás megosztása

Nem tudom, másnak van-e hasonló problémája, de nekem az új skin óta a főoldal nem teljesen frankó. 1680X1050-es felbontáson olyan, mintha a lista (magazin, Számítógépes Zenélés, stúdió, stb.) 3 részre szakadna. A bal oldalon a hóemberkének csak a negyede látszik. Az apróhirdetéseknél jó pár kép nem látszik.

De ezt leszámítva nagyon szép az új oldal :)

Hozzászólás megosztása

De ezt leszámítva nagyon szép az új oldal :)

Nekem az első mozdulatom a "sminkcsere" megnyomása volt. Nem bántam meg :)

Hozzászólás megosztása

Ha kijelentkezel, akkor nincs hóesés. Én általában csak akkor szoktam bejelentkezni, ha hozzászólást írok, egyébként bejelentkezés nélkül szoktam az oldalt nézni, a fórumot olvasni, és így szerencsére nincs hóesés.

Hozzászólás megosztása

Chrome alatt néhány dolog furán működik nekem.

- Apróknál nem tudom megnyitni a képeket. (A kis thumbnail-ek megjelennek, de hiába kattintok rá, nem jön fel nagy kép).

- Ma a főoldalon a kiemelt képes cikkeknél (felső sor, közvetlen a "magazin" felett) azt vettem észre, hogy nincs meg a lapozás, automata görgetés. A legfrissebb 4 hír látszik, és az ötödik félig-meddig.

- Nem jöttem még rá, hogy kommentnél hogyan lehet "multi-idézni". Tehát nem egy egész hsz-t, hanem ahogy sokaknál láttam már, különböző részeket innen-onnan, más-más hsz-ekből.

Szerkesztette emzéperiksz

Hozzászólás megosztása

Ez engem is érdekel, mert fel tudja pörgetni a ventilátoromat! Na jó, a gép ventilátorát! :)

Hozzászólás megosztása

Nekem néha a scroll-ozás nem működik. Chrome-ot használok én is. És az ablak alja "villódzik". A hó esés néha megfagy. Kikapcsolni még én sem tudtam. Ha kijelentkezek, akkor nem esik :)

Hozzászólás megosztása

Chrome-nal mostanaban sok esetben villog az alja, nem csak a menemszoltol.

Nekem csak a menemszol-tól villog.

Hozzászólás megosztása

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy soundcloud ill. youtube embedd kódot hogyan lehet beilleszteni hozzászólásba?

A/D írta zenemutizós fórumba hogy "média file beillesztése gomb"-al de én ezt nem találom.

Csatoltam egy grab-et nálam így néz ki a szerkesztő. hol van ezen az a gomb?

Köszönöm!

post-196-0-60677100-1360609696_thumb.jpg

Hozzászólás megosztása

Óóóóó közben rájöttem.

Simán csak be kell dobni a linket és fórum motor beágyaz egy lejátszót neki.

Tiszta menő!  :D

Esetleg a zenemutizós topic leírását ki lehetne javítani hogy már nem kell a média linkelős gomb.

Szerkesztette vlaca

Hozzászólás megosztása

Az mitől lehet, hogy az oldalon található videók - de némely webshopos videó is - vagy akadozva, vagy egyáltalán nem indul el nálam?

A youtube-ra ugorva gyönyörűen le lehet játszani őket.

4 magos gép 8 giga RAM-mal, nem itt a gond.

Hozzászólás megosztása

Fogalmam nem volt ezt hova írjam de csak jelezni szeretném A/D-nak, hogy nem lehet levelet írni a HitSpace oldalán!!!

Ilyen finomság jelenik meg a levél elküldése után:

« MODx Parse Error »

MODx encountered the following error while attempting to parse the requested resource:

« PHP Parse Error »

PHP error debug

Error: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to localhost:25

Error type/ Nr.: Warning - 2

File: /usr/local/share/phpmailer2/class.smtp.php

Line: 122

Line 122 source: $tval); # give up after ? secs

Parser timing

MySQL: 0.0056 s (12 Requests)

PHP: 0.1086 s

Total: 0.1142 s

Hozzászólás megosztása

Köszi, tudunk róla, ezért is írtuk ki a főoldalra jó nagy betűkkel ezt: "Kedves ügyfeleink. Webshopunk rendelés funkciója jelenleg nem működik megfelelően, ezért kérjük, hogy megrendeléseiket a kapcsolat kukac hitspace.hu email címre adják le. Megértésüket köszönjük!"

Hozzászólás megosztása

Igen, közben rájöttem magamtól is. :)

Nem rendelni csak érdeklődni szerettem volna egy ilyen után:

Arturia ANALOG EXPERIENCE THE LABORATORY 61

Nem találtam a forgalmazott szintik közt, gondoltam rákérdezek, hogy be lehet-e szerezni egy ilyent nálatok is? Két helyen van eladó de első a HS!! :)

Szerkesztette Pityu

Hozzászólás megosztása

Sziasztok!

Az általam megfigyelt hirdetéseket hol tudom megnézni ?

egyébként az oldal nagyon színvonalas, gratulálok hozzá ! :)

üdv

Hozzászólás megosztása

Sziasztok!

Az általam megfigyelt hirdetéseket hol tudom megnézni ?

egyébként az oldal nagyon színvonalas, gratulálok hozzá ! :)

üdv

Szia! A rendszer értesítőt tud küldeni a feliratkozásokról. Nekem pl. úgy van beállítva, hogy levelet küld róla, de be lehet állítani úgy is, hogy csak itt az oldalon értesít. Ebben a menüben látod:

post-1-0-64712500-1372184142.jpg

Köszönjük a kedves szavakat, reméljük, másnak is javaslod majd az oldalt, ami egyébként most lépte át a napokban a 3000. regisztrált tagot :) Juhé :)

Hozzászólás megosztása

Szia! A rendszer értesítőt tud küldeni a feliratkozásokról. Nekem pl. úgy van beállítva, hogy levelet küld róla, de be lehet állítani úgy is, hogy csak itt az oldalon értesít. Ebben a menüben látod:

attachicon.gifScreen Shot 2013-06-25 at 8.15.25 PM.jpg

Köszönjük a kedves szavakat, reméljük, másnak is javaslod majd az oldalt, ami egyébként most lépte át a napokban a 3000. regisztrált tagot :) Juhé :)

mármint úgy értem, hogy az aprón találtam egy terméket, beraktam "Figyelő"-be, de nem tudom, hol lehet előhívni a figyelt hirdetéseimet...

Hozzászólás megosztása