Jump to content
Ménemszól.hu

Ménemszól.hu


idioty

Recommended Posts

Idioty: lecsekkoltam a termékvéleményed én az egyiket néztem abban nem tűnt fel hogy betűk hiányoznának belőle....

http://hitspace.hu/catalog/product/view/id/46

 

Megszámoltam: 5 db n és 1 db l (kis L) betű hiányzik. Ahogy elgondolkodok rajta, hogy nagyon sok n hiányzik, arra gyanakszom, hogy a billentyűzet nem szereti az n betűmet :) Vagy csak a Safari szívat karakter törlésekkel :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tényleg, mi történt a régi videókkal? A youtube-hátteret nem lehet elolvasni... Miért törölték?

 

Erről korábban már írtam a fórumon, hogy mikor a régi youtube csatornánkat össze lehetett (és kellett!) linkelni a google+ kontónkkal, akkor az egyszerű "kapcsoljam össze a youtube csatornát a google+-szal?" kérdésre igennel felelve azonnal törölte az összes videónkat, giga káosz alakult ki az url-ek körül. a youtube.hu/hitspacetv - mert korábban ilyen IP címeket lehetett szerezni MÁR nem élt, az újon meg nem voltak rajta a tartalmak. hosszas levelezés, anyázás, aztán beletörődés következett. A videónk 10% megvolt archívban, amiket utólag felraktam.

 

Más: meg fognak szűnni a speckó skinek a fórumon a kompatibilitás és az upgrade-ek alkalmazása miatt, illetve van valami kártékony elem valamelyik kódban, minthogy néha reklámoldal jelenik meg a Ménemszól helyett, ha google keresőből jöttök be. Anya mérges.

Link to comment
Share on other sites

Erről korábban már írtam a fórumon, hogy mikor a régi youtube csatornánkat össze lehetett (és kellett!) linkelni a google+ kontónkkal, akkor az egyszerű "kapcsoljam össze a youtube csatornát a google+-szal?" kérdésre igennel felelve azonnal törölte az összes videónkat, giga káosz alakult ki az url-ek körül. a youtube.hu/hitspacetv - mert korábban ilyen IP címeket lehetett szerezni MÁR nem élt, az újon meg nem voltak rajta a tartalmak. hosszas levelezés, anyázás, aztán beletörődés következett. A videónk 10% megvolt archívban, amiket utólag felraktam.

Az nagy kár és tényleg szívás, de durván felelőtlen az, aki netes felhőre (vagy a webre) hagyatkozik, mint tároló. Gondolom, tanultatok az esetből.

Link to comment
Share on other sites

ma reggeli eszrevetel:

azt mondta az opera, hogy a menemszol.hu malicious-kent jelentve lett, igy nem biztonsagos. megneztem a reszleteket es annyit sikerult kideriteni, hogy a yandex.ru bejelentette a menemszol.hu-t mert malicious az oldal.

ez vajon most mi a banatot jelent?

Link to comment
Share on other sites

most raktam fel a recent topics hookot, a support letörölte mert nem támogatják. én nehezen boldogulnék nélküle tehát fontos. viszont lejebb kell hozzá görgetni, több okból:

 

1) értékelem a státuszokat blogokat

2) így több friss hozzászólst jeleníthetek meg.

 

nézzük meg hogy így milyen!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...