Jump to content
Ménemszól.hu
idioty

Ménemszól.hu

Recommended Posts

7 órája írta DeMarco:

Így van! Rettenet lassulás és időnként hiányzó menüelemek!  Pontosabban itt máig nem történik semmi előrelépés, hogy végre hozzáértő informatikus managelje a fórumot! (Miközben a HS boltot nyit Bécsben! = akkor erre miért nem telik???) :o

Elképesztő hogy az új hozzásszólások listájában többek kérésére még mindig zanzásítva és nem elkülönülve jelennek meg az apróhirdetések! Ordító trehányság és hozzá nem értés és a fórumtagok véleményének semmibe vétele, miközben állítólag itt minden a népekért volna... :(

Az a flash futószalag fent is mehetne a pitlibe már, mert drasztikusan nyeli a böngésző erőforrásait bármelyik browsernél! Na de úgy sem hallja ezt meg senki... :( 

Normális esetben ilyenekkel nem foglakoznék. De a rend kedvéért:

1: Legyen annyi elég hogy a főoldali animáció nem Flash, ehhez nem kell informatikusnak lenni.

2: Kettő, a fórumot rendes informatikusok gondozzák, mégpedig az Invision nevű cég. Kőkeményen fizetünk neki havonta. 

És hogy miért nyitunk boltot Bécsben? talán kicsit az ilyen hozzászólások és attitűdök miatt is. amúgy meg azoknak írtuk az infót, aki ennek velünk együtt tud örülni.

további jó szorongást.

Hozzászólás megosztása

Érdekes, nálam Win7 64 bit alatt teljesen halott. Gyakorlatilag használhattatlan,
pedig eddig semmi gond volt és más oldalakkal most sincs.
Lehet, hogy a Chrome frissült titokban és belegányoltak valamit?

Hozzászólás megosztása

3 perccel ezelőtt írta deneverstudio:

Érdekes, nálam Win7 64 bit alatt teljesen halott. Gyakorlatilag használhattatlan,
pedig eddig semmi gond volt és más oldalakkal most sincs.
Lehet, hogy a Chrome frissült titokban és belegányoltak valamit?

Ez jó kérdés, de ha frissült, gondolom ez általában közel azonos időben frissül mindenkinél. Én is Chrome-ot használok mind a két rendszeren és nem észleltem lassulást.
Firefox esetleg?

Hozzászólás megosztása

Nálam Firefox, Win7, 64 bit, pár éves gép, nyitva van vagy harminc tab, semmi lassulást nem vettem észre.

Sajnos az egész informatika ilyen, sosem lehet tudni előre, hogy valami frissítés nem ront-e bele valamibe (akár egy, az adott szoftvertől teljesen félreeső dolgoba).

Hozzászólás megosztása

Akkor ez szopás. Minden más fórum és oldal megy, mint atom, csak ez nem.
A Chrome kicsit régebbi volt amúgy.
Amikor a névjegyre kattintottam, hogy megnézzem, akkor elkezdte frissíteni magát, de utána sem javult semmi.
Közben megnéztem Explorerben és abban sem megy, tehát nem a böngésző csinálja.

Hozzászólás megosztása

7 órája írta A/D:

további jó szorongást.

hát ezen besírtam így korán reggel, óriási!! :D

Egyébként szerintem nem OS vagy böngésző lesz a ludas. Nálam tipikus szerver vagy felhasználó-szolgáltató oldali sávszélesség probléma lesz, mert bizonyos időszakokban semmi gond, néha meg iszonyat lassú. Azt érdemes lenne esetleg megfigyelni, hogy csak egyes otthoni szolgáltatóknál (én pl. t-home-os vagyok), vagy minden szolgáltatónál, mert akkor tényleg a szerver szolgáltatónál lesz a túlterheltség.

Hozzászólás megosztása

Srácok, Töfinek tényleg igaza van, szerintem DNS para lehet a háttérben, szóltam is az üzemeltetőnek. Nem a szerverünkkel és nem a szoftverrel van gond, az fix. Kb.azon múlik, hogy kinek a gépe kb milyen útvonalon jut el a szerverhez. Orvosolható dologról van szó, kis türelmet kérek.

Továbbá mindenkinek szeretettel küldöm ezt a videót, akinek a hétvégén is dolgoznia kellett.

Hozzászólás megosztása

16 perccel ezelőtt írta deneverstudio:

Nálam most elindult rendesen.

Most újra jó nálam is.

Hozzászólás megosztása

"this is likely during the backups on your community, however if you can let us know next time you see any issues, we can dig into this for you as well, in testing your site it's very quick and I don't see any history of issues on this end when you filed the ticket either in this case. It could have been a network issue perhaps between you/your users and us perhaps?"

hát a jóég tudja mi volt, de most jó.

Hozzászólás megosztása

Másnál sem megy az apróhirdetés rovat?
Ez az üzenet fogad:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@menemszol.invisionzone.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the reques

Hozzászólás megosztása

Épp most írta Hobkins:

Másnál sem megy az apróhirdetés rovat?
Ez az üzenet fogad:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@menemszol.invisionzone.com to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the reques

Itt is ugyanez.

Hozzászólás megosztása

Épp most írta Hobkins:

Most nálam megjavult.

Nálam is. Panaszkodásra megjavul :)

Hozzászólás megosztása

8 perccel ezelőtt írta Brevis:

Nálam is. Panaszkodásra megjavul :)

Legközelebb hamarabb panaszkodom :D 

Hozzászólás megosztása

Nem tudom más is tapasztalta-e már de nekem néha úgy tűnik mintha véletlenszerűen eltűnnének egyes hozzászólások különféle témákból. Csak úgy, nyom nélkül. Volt már olyan, hogy egyik nap olvastam valaki hozzászólását egy témában, másnap meg újra olvasva azt a témát már nem találtam meg az adott hozzászólást. Először csak arra gondoltam, hogy rosszul emlékszem és talán nem is jó témát olvasok és ezért nem találom meg, nem volt annyira fontos ezért nem is keresgéltem túl sokat. Ma viszont belefutottam ismét ebbe a jelenségbe: tisztán emlékszem, hogy a "A leghülyébb hirdetések" témában ma délelőtt cutoff fórumozó hozzászólt egyet. Most este meg már semmi nyoma a hozzászólásának, az utolsó post júl. 28.-i. Felmerült a gondolat, hogy esetleg maguk a felhasználók törlik hozzászólásaikat, de annak nyoma maradna, nem? Valaki nem vett észre ehhez hasonló rejtélyes hozzászólás eltűnéseket?

Szerkesztette Brevis

Hozzászólás megosztása

másikat nem vettem észre de cutoff ma reggeli posztjának eltűnését pont kiszúrtam én is

Hozzászólás megosztása

Akkor bizonyára a többi esetben is ez történhetett és nincs okunk fetételezni egy fórumhibát. Csak az zavart meg, hogy más fórumokon általában ott marad a hozzászólás nyoma, pl. lászik a post de nincs benne szöveg.

Szerkesztette Brevis

Hozzászólás megosztása

Ma kétszer is előfordult, hogy ebbe futottam a főoldal betöltése közben (amikor egyáltalán betöltött):

menemszs.png

A "megnyilvánulások" és "apróhírdetés" oldalak betöltöttek de nagyon lassan. Délelőtt kb . 11-kor, délután meg valamikor 3 és 4 óra között jelentkezett ez a hiba.

Hozzászólás megosztása

46 perccel ezelőtt írta Brevis:

Ma kétszer is előfordult, hogy ebbe futottam a főoldal betöltése közben (amikor egyáltalán betöltött):

menemszs.png

A "megnyilvánulások" és "apróhírdetés" oldalak betöltöttek de nagyon lassan. Délelőtt kb . 11-kor, délután meg valamikor 3 és 4 óra között jelentkezett ez a hiba.

reggel nálam is ezt írta ki, egésznap próbáltam "jönni" de nem sikerült, volt mikor be se töltött az oldal :huh::(

Hozzászólás megosztása