Jump to content
Ménemszól.hu

Ménemszól.hu


idioty

Recommended Posts

Hát kellemetlen több részről is. Én például semmit nem tudtam arról, hogy az előző 'ménemszól' egy béta volt amit bármikor leránthattok nullára (de kigondolt volna erre mikor toltátok, hogy jöjjünk már át, mert már kész van csak hangolgatunk) illetve ha már így volt azért minimum egy körüzenetet a usereknek a beavatkozás előtt időben, ami nem túl sok idő és áldozat. Persze mindenki a hibákból tanul ezért én nem rovom fel csak hát az embernek mégis rosszul esik ha a munkáját ennyire lesajnálják. Viszont, ha megvannak a régi bejegyzéseim, ahogy időm engedi szívesen visszapakolgatnám.

Szerkesztette Field
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hogyan lehet törölni egy accountot? Egyáltalán lehetséges ez a felületen? (A saját accountra gondolok természetesen... :))

OFF

Teleszórod a témákat warez linkekkel, elkezdesz sértegetni embereket az alpári szókincsed legjavával és automatice repülsz mint a madár :)

ON

Link to comment
Share on other sites

A "rang" tükrözi a hozzászólások számát nagyságrendileg.

Amúgy rákattintasz a felhasználóra, s minden ott van rögtön, gyors ez a motor.

Viszont cserébe a rövid, egy soror kommentek nem foglalnak annyi helyet, átláthatóbb és tömörebb az egész.

Link to comment
Share on other sites

Lenne egy kérdésem:

Miért van az, hogy az összes csatolmány mérete max 500 kbyte? Nem kevés az egy kicsit? Mert egy fórumban válaszoltam valaki minden kérdésére, több megoldást is felvázoltam neki, szerintem az összes hasznos lehet a későbbiekben is. Viszont most egy másik problémára kitaláltam egy megoldást, és oda is fel kellene töltenem legalább 5 darab képet, de már a kvótám miatt nem tudok. Szerintem nem sok értelme van annak, hogy megoldok egy problémát, és a képek alapján magyarázom el, hogy mi a megoldás, majd utána törlöm a képet, és majd két év múlva, ha valakinek ugyanez a problémája, akkor már nem találja meg a képeket, mert az újabb megoldások miatt töröltem...

Szóval ennek semmi értelme. Szerintem inkább annak lenne értelme, hogy hozzászólásonként max 500kbyte csatolmányt lehetne hozzáadni, és ugyanúgy egy csatolmány mérete max 250kbyte maradhatna.

Link to comment
Share on other sites

Srácok...az apróban miért nincs " hírdetés törlése" funkció? Már sokadszorra hívnak fel érdeklődők, de idő közben elkelt a meghírdetett eszköz. Próbáltam legalább kiírni, hogy ELKELT, de módosítani sem engedi a már megírt szöveget. Valamilyen hibát ír.

Egyébként pedig miért pont 9 nap a maximum hírdetési idő?

Link to comment
Share on other sites

Srácok...az apróban miért nincs " hírdetés törlése" funkció?

"Hirdetés lezárása" vagy valami hasonló a neve (most nem tudom megnézni, mert nincs aktív hirdetésem, de pár hete még így volt). Amikor arra rányomtam, akkor egyből el is tűnt a hirdetés.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Feladtam két apróhirdetést, de az árnál mindkét esetben lemaradt egy 0. Ez még nem is lenne gond, de nem engedi szerkeszteni "hiba lépett fel" hivatkozásra.

Mi a teendő?

Sajna már nem tudom szerkeszteni az utolsó hsz-t, így dupla post lesz.

Annyival egészíteném ki az előzőt, hogy feladtam mégegy hirdetést, ott már előzékenyen +egy 0-át írtam, persze ezt meg jól írta ki.:-)

Felhatalmaznám az Absolute-t, hogy szerkessze át helyettem a hirdetéseket! (mindháromnál egyértelmű a hiba)

Köszönöm!

Szerkesztette Szabolcs
Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Feladtam két apróhirdetést, de az árnál mindkét esetben lemaradt egy 0. Ez még nem is lenne gond, de nem engedi szerkeszteni "hiba lépett fel" hivatkozásra.

Mi a teendő?

Ha tudod, akkor zárd le a hirdetést, utána add fel még egyszer. És szerintem érdemes beleírni a leírás szövegébe is az árat, úgy egyértelműbb lenne mindenkinek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...