Jump to content
Ménemszól.hu
idioty

Ménemszól.hu

Recommended Posts

Válaszolta (szerkesztve)
1 órával ezelőtt írta Koródi Csaba:

parttalan veszekedéssel

Itt a fórum üzemeltetése, karbantartása (felhasználók visszajelzése) van elhanyagolva, ami régen (mikor még vastagon volt rajta önreklám is) teljesen más mederben folyt. A YT, FB platformok persze hogy másak, de abban nem, hogy kommentekben sokkal aktívabbak ott az emberek mint itt (beleértve a tartalomfeltöltőket is) és ez már rég szállóige, hogy az efféle fórum oldalaknak leáldozóban van, de nem a parttalan veszekedések miatt, amire hirtelen most még példát se lehetne találni az elmúlt 1 évből, pontosan a gyér látogatottságból és érdektelenségből kifolyólag. Azért a régi absolute.hu fórumán naponta tucat bejegyzés született uszkve 10 éve is, de az ottani törzstagok is pont a mostani átfazonírozott fórum miatt fordultak inkább a FB felé, meg hogy az személyesebb is volt az újdonság varázsával...
Szerintem nem kell annyira félteni a hitspace büdzséjét, hogy egy efféle fórum üzemeltetése (amit felteszem már csak a külsős server kezelői illetnek mondjuk néha pillantással, hogy egyáltalán megy-e még az oldal technikai oldalról), hogy olyan irdatlan költséget képviselne az üzleti bevételükhöz képest, hisz már a reklám szerepét sem tölti be, mint régen. Nem születnek itt cikkek és beszámolók vagy tesztek mint régen. Érdemes csak megnézni pl. Silk szakmai hozzászólásait is mérceként, mikor voltak pl. utoljára. De ez nem felhánytorgatás neki, hisz ott van hetente a YT-on, le se lehetne lőni. Megváltozott a trend! Az emberek inkább végignéznek 1 óra mókázós nagy dumás, másrészt szakmai videót, mint itt elolvassanak mondjuk egy SOS szintű több oldalas kemény szakmai értekezést. Ami az embereknek ugyanis 2-5-10 percben nem tud érdekes lenni, arról gyorsan tovább lapoznak...
Szóval egyrészt érthető is a dolgok újfajta menete, másrészt nem akarnak ezért már ők ebbe energiát fektetni és pont így volt a régi fórummal is, hiába vesztették el az olvasói és szakmai törzsgárdát az oldalon, veszteség nem érte őket, mert a FB-n tovább épültek a kapcsolatok, ráadásul zárt csoportot is játszva könnyebb létrehozni, mint anno, mikor még külön VIP fórumszoba és helpdesk volt a validált törzsvásárlóknak + szakmai kurzusok a boltban...
Itt ahogy NeoC is részben megfogalmazta, parlagon hagyott vidék már a fórum, s effelől ha a gazdája nem aggódik akkor nekünk miért kéne felőlük aggódni és hogy mennyi munkát öltek bele? 1x megcsinálták, megvették, beállították és automatizáltan működik alapjait tekintve az egész. A tartalmat meg tényleg a tagok szolgáltatják, ebben semmi vita nincs szerintem.

Szerkesztette djuice

Hozzászólás megosztása

17 órája írta djuice:

de nem a parttalan veszekedések miatt, amire hirtelen most még példát se lehetne találni az elmúlt 1 évből,

Amennyire én láttam pont a keresett "hülyének néznek bennünket?" topic hemzsegett a parttalan politikai csatározásoktól. Én nem politizálok, közöm nem volt a topikhoz, csak csodálkoztam hogy egy zenei portálon mit keres egy ennyire mély-politikai egymást-gyaluló topik.

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Ja! Én szakmai dolgokra gondoltam, mert hogy afféle oldal lenne, de mondjuk van egy freestyle rész is, csak sajnos valóban szakmai dolgok helyett pár törzstag (meg Bendi aki fórumkezelő is) csak politika rovatban szólt már inkább hozzá.

Szerkesztette djuice

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)
Ekkor: 2020. 01. 29. at 9:11 írta djuice:

sajnos valóban szakmai dolgok helyett pár törzstag (meg Bendi aki fórumkezelő is) csak politika rovatban szólt már inkább hozzá.

Én is a szakmai dolgok miatt járok ide és minden nap szomorú voltam amikor a topik frissüléseket néztem és a politikai vitafórum tucatnyi hozzászólásán kívül semmi nem történt. Olyan emberek ugrottak egymásnak, akik korábban a szakmai topikokban segítséget nyújtottak egymásnak és másoknak. De persze nem én töröltem azt a topikot, csak megjegyeztem... :)

Szerkesztette Koródi Csaba

Hozzászólás megosztása

Válaszolta (szerkesztve)

Ma jött privátban. Katasztófa ez a fórum mennyi spam van vele!

"Hello,

I am Parker Ward from United State Of America, I want to invest in your country. all I want is an honest and reliable person who can be my partner. Please email me on parkerward025@gmail.com for more details regarding the investment.

Best Regards

Parker Ward."

Szerkesztette djuice

Hozzászólás megosztása

15 órája írta djuice:

Ma jött privátban. Katasztófa ez a fórum mennyi spam van vele!

"Hello,

I am Parker Ward from United State Of America, I want to invest in your country. all I want is an honest and reliable person who can be my partner. Please email me on parkerward025@gmail.com for more details regarding the investment.

Best Regards

Parker Ward."

Nekem is jött. Jelenteni kell és elküldeni a csába :)

Hozzászólás megosztása

Sziasztok!

Hogyan lehet felhasználók megbízhatóságát értékelni? Voltak jó és rossz tapasztalatim megbízhatósággal és szeretnék ennek megfelelően értékelni.

Köszi!

Hozzászólás megosztása

Ekkor: 2020. 06. 24. at 17:46 írta a0000k:

Sziasztok!

Hogyan lehet felhasználók megbízhatóságát értékelni? Voltak jó és rossz tapasztalatim megbízhatósággal és szeretnék ennek megfelelően értékelni.

Köszi!

Értékelni nem nagyon lehet, de itt megírhatod a tapasztalataidat:

https://www.menemszol.hu/topic/734-hirdetések-hírdetők-észrevétel/

Hozzászólás megosztása