Jump to content
Ménemszól.hu

Ménemszól.hu


idioty

Recommended Posts

RSVP-hez és korlátozott résztvevőszám melletti eseményekhez egy apró tanács, amikor az összes jelentkezőt listázza, azt lehetne a jelentkezési idő sorrendjében listázni, mert akkor látnánk, hogy ki fér be az előirányozott létszámba, mert gondolom a helentkezési idő szerint van hogy ki jut be, ha valaki kilép.

Link to comment
Share on other sites

A/D!

A főoldalon délután 3 óra van kiírva a kompresszor simihez, a jelentkezési oldalon, pedig 2. Mikor fog kezdődni?

Dejó! Ezt az időzóna problémát már próbáljuk egy ideje belokálni, most szépen világosan leírtam a supportnak hogy mi a gond.

A helyes időpont 14:00! Köszi a megfigyelést!

Amúgy van egy "kis" hivatalos bug az oldal eseményjelzőjével, nevesen, hogy pl. a fórum lapon nem jelenít meg következő eseményt...

Link to comment
Share on other sites

Engem a homályosított betűk zavarnak a felső menüsorban!

Olyan szemromboló, mert az ember szeme próbálna ráfókuszálni! :startle: Ezt jó lenne lecserélni/visszaállítani... :bow:

Mi van elhomalyositva? :) Csak mas szinnel van irva nehany dolog, igy jobban latod, mi a lenyeges, mi mihez tartozik.

Szerintem probalj ki egy torlokendot. ;):D Viccet felreteve, lehet, h a monitorbeallitasaid miatt nem latod rendesen a szinatmeneteket.

Link to comment
Share on other sites

Mi van elhomalyositva? :) Csak mas szinnel van irva nehany dolog, igy jobban latod, mi a lenyeges, mi mihez tartozik.

Szerintem probalj ki egy torlokendot. ;):D Viccet felreteve, lehet, h a monitorbeallitasaid miatt nem latod rendesen a szinatmeneteket.

nézd meg más böngészőben is. Chrome alatt olyan erős "élsimító hatás" van a felső menün, hogy az tényleg inkább homályosítás írja le jobban (ld. csatolt kép SZERK: amit vmiért most nem enged az oldal). IE alatt nincs ilyen, cserébe "láthatod", ahogy teljesen egybeolvad a szöveg színe a háttérrel (ezért sem játszunk színre-színt design-nál, de a szürkén-szürke ötlet szerintem önmagában is nehezen értelmezhető, vagyis mi lenne ezzel a cél?). viszont az azért nem rossz dolog, hogy ezek a "legnagyobb" problémák az oldallal :)

Szerkesztette oldbrian
Link to comment
Share on other sites

Chrome-ot hasznalok. Pontosan melyik menure gondolsz? Nekem minden kristalytiszta. Valami picit halvanyabb (itt pl.: inditotta idioty), de az ugy jo es az is teljesen olvashato. Semmi sem "homalyos".

a "Ménemszól? | Fórum | Tagok ..." kezdetű részre gondolok, még az "indította" rész felett, középen-jobbra, ami a "Lista az új tartalomból" menüpontra végződik.

Link to comment
Share on other sites

Mi baja a fórummotornak az "É" betűimmel? Van, mikor az összes kicsit nagyra cserÉli, És nÉha meg a nagyokat cserÉli ki kicsikre...

Tudunk róla, a hÉtvÉgÉn már csináltam support ticketet, csak ilyenkor ugye mindig nehezebb... elnÉzÉst a kellemetlensÉgÉrt...
Link to comment
Share on other sites

ez sokmindent megmagyaráz, mert nálam mindenben "lecsúszott" az a sor :)

... felbontás probléma lesz, 1024-ről feljebb veszem a szélességet, akkor már a helyén van a menü.

én is rájöttem közben. Ha ez zavar, két alternatíva áll rendelkezésre, míg a problémát megoldom: a fórum skinjei ugyanis cserélhetők. Lent legalul van egy "Devel Tool" nevű menü, abban van egy Pulse és egy IP.Board skin. Azokkal nincs ilyen baj, szépek is, csak nem ennyire, mint ez :) Köszi a jelentést!
Link to comment
Share on other sites

én is rájöttem közben. Ha ez zavar, két alternatíva áll rendelkezésre, míg a problémát megoldom: a fórum skinjei ugyanis cserélhetők. Lent legalul van egy "Devel Tool" nevű menü, abban van egy Pulse és egy IP.Board skin. Azokkal nincs ilyen baj, szépek is, csak nem ennyire, mint ez :) Köszi a jelentést!

köszi, hogy én mennyit kerestem ezt! :) ezt valahol a felhasználói beállításoknál is meg kellett volna találnom, vagy egyelőre csak innen érhető el?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

köszi, hogy én mennyit kerestem ezt! :) ezt valahol a felhasználói beállításoknál is meg kellett volna találnom, vagy egyelőre csak innen érhető el?

csak innen. most smink cserének neveztem át, hogy jobban látható legyen.

Aki agyfaszt kap esetleg a minősíthetetlen karácsonyi dizájnunktól (szándékos) annak mondom, hogy alul a "sminkcsere" funkcióval kedvére választhat más kinézetet.

Ugyanakkor az "Executive" smink készlet leugro menü problémáját úgy tűnik a tegnapi nappal végleg felszámoltam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...