Jump to content
Ménemszól.hu

Ménemszól.hu


idioty

Recommended Posts

csak innen. most smink cserének neveztem át, hogy jobban látható legyen.

Aki agyfaszt kap esetleg a minősíthetetlen karácsonyi dizájnunktól (szándékos) annak mondom, hogy alul a "sminkcsere" funkcióval kedvére választhat más kinézetet.

Ugyanakkor az "Executive" smink készlet leugro menü problémáját úgy tűnik a tegnapi nappal végleg felszámoltam...

Szia!

Nálam azt hiszem van valami gond a Sminkekkel Chrome alatt.

"Smink Csere"-re kattintva nálam két opció jelenik meg: "IP.Board" és "IP.Board Mobile"

Az IP.Board kiválasztásakor ez jelenik meg:

ipboard.th.png

Ilyenkor "Smink csere"-re kattintva ugyanazt a két opciót látom, annyi különbséggel hogy az IP.Board előtt egy pipa van.

smink.th.png

Hogy tudom visszaváltoztatni default sminkre (amit a #187 postban linkeltem), vagy a most default karácsonyi sminkre?

Ha ürítem a böngésző cache-t és ki vagyok jelentkezve, akkor megjelenik a karácsonyi smink,

kariv.th.png

de amint bejelentkeztem visszavált IP.Board-ra (az első linkelt kép).

Mit rontok el? Mit kellene csinálnom, hogy vissza tudjam állítani default-ra?

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Szia! Nálam azt hiszem van valami gond a Sminkekkel Chrome alatt. "Smink Csere"-re kattintva nálam két opció jelenik meg: "IP.Board" és "IP.Board Mobile"
Rendkívül érdekes! Google Chrome alatt nem ajánlja fel a többi skint ha be vagy jelentkezve! Nálam se! Utánajárok.
Link to comment
Share on other sites

Nem rontassz el semmit, mindegyik bug. Nem a böngésző hibája egyik sem. Az elsőt már "megoldottad" -> cookie törlése, akkor visszavált defaultra. A másik (amikor be vagy jelentkezve) már kicsit problémásabb, mondhatnám, hogy egyenlőre azzal kell élned amit beállítottál magadnak. :) Ez egy bug.

Mindössze annyit kellene tenni, hogy a "Smink csere" opciót ki kellene egészíteni egy "default" lehetőséggel is, hogy vissza lehessen állítani az eredeti skint is.

Nem bug. (Illetve a fejem bugos:) Elfelejtettem beállítani, hogy az adminokon kívül más is láthassa :) Most elvileg megyen...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Érdekes, ma kaptam egy üzenetet, amiben erről az oldalról tettek be egy linket, és az sem működik. Konkrétan egy keresés volt elvileg a link alatt. Látszik, hogy nincsenek értékei a változóknak a linkben...

Köszönjük Idioty! Megvan a hiba, mostmár elvileg mindenki jó linkeket kap mindenhol :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sziasztok, nálam most nem jelennek meg a hozzászólások a cikkek alatt csak egy array felirat, másnál is ilyen? (mac+chrome)

Köszi, úgy tűnik egy update oldali bug, amit igyekszünk hamar javítani. Ugyanakkor meg tudod nézni a kommenteket úgy, hogy a fórumban a friss hírek csoportban kinyitod az adott témát: ott meg fognak jelenni a kommentek. Köszi!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nálam most nagyon rosszul mutatja az időt a hozzászólásokhoz. 09:12 időt írja ki, pedig 21:12 van. Nézegettem a beállításokat, ott elvileg jól van megadva minden.

Másik, ha nyitnak egy új témát, és arra a fórumra fel vagyok iratkozva, akkor a levél értesítőben lévő link rossz, mindig ez a link jelenik meg: http://www.menemszol....php?showtopic=

OSX 10.7.4, Safari 6.0

Szerkesztette idioty
Link to comment
Share on other sites

Nálam most nagyon rosszul mutatja az időt a hozzászólásokhoz. 09:12 időt írja ki, pedig 21:12 van. Nézegettem a beállításokat, ott elvileg jól van megadva minden.

Másik, ha nyitnak egy új témát, és arra a fórumra fel vagyok iratkozva, akkor a levél értesítőben lévő link rossz, mindig ez a link jelenik meg: http://www.menemszol....php?showtopic=

OSX 10.7.4, Safari 6.0

Húha! Nekem jó időt mutat, a te hozzászólásod pl. helyesen 09:11. (Csatoltam a fotót)

És az értesítők linkjei is jól jelennek meg, pl. így jöttem ehhez a témához.

A link amit kaptam ez volt:

http://www.menemszol.hu/topic/98-menemszolhu/unread/

Ugyanarról beszélünk?

post-1-0-51084400-1346267788_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ugyanarról beszélünk?

Szerintem arra gondol, hogy a rendszer nem tesz különbséget délelőtt és délután után, tehát egy nap kétszer van 9:12, reggel és este, és nem látszik, hogy mikor volt pontosan a hozzászólás. Vagy egy am/pm megjelölés kellene mellé, vagy "európai" időformátum 9:12 - 21:12.

De ez szerintem már nagyon régóta így van, mindig is így volt, mióta ez a fórummotor van.

Link to comment
Share on other sites

Igen, akkor az zavaró, hogy a 9 előtt ott van a 0, így olyan, mint ha reggel 9 lett volna a hozzászólás ideje. Megmondom őszintén, eddig nem figyeltem az időt :)

Az értesítésnél meg arra gondoltam, hogy amikor egy fórumon belül új témát nyitnak, mint például a hírekben feltesznek egy új hírt, akkor arról jön rosszul az értesítés. De ha egy témán belül érkezik hozzászólás, mint például most ehhez, itt már jól jelenik meg. Csak akkor van baj, ha új témát nyitnak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

2012.09.13. Csütörtök.

Egy zsír új skinnel fejeztem be a Ménemszól következő nagyobb iterációját, amit ma szélnek is eresztettem. Egy halom update történt. Ha minden igaz, aki ma belép, annak automatikusan az új kinézettel jelentkezik be az oldal. Egy másik skint is építettem, de egyelőre csak lassan a testtel :)

Végre megtaláltam egy csomó angol kifejezést, javítottam. Sajnos vannak hibák, amiket viszont nem lehetett kijavítani, mert a fejlesztő egész egyszerűen nem javítja. A hirdetésekre gondolok (mindig egy thumbnail jelenik meg, akkor is, ha több képet töltöttek fel a termékről. A képet megnyitva előjön a többi. Ezzel sajnos nem tudok mit csinálni, 3rd party app.).

De toronymagasan a legnagyobb öröm, hogy a kezdőoldalt fel tudtam számolni, így sokkal érthetőbb, átláthatóbb és nem kicsit gyorsabb lett az oldal. A hírek és a kugeltémák szépen ott vonaglanak HTML5-ben most már a fórum oldal tetején.

Nagyon sok jóságot el lehet még követni, és fogok is, de ezzel így most elégedett vagyok (úgy nettó 14 órámban biztosan benne volt). Azért figyelni fogom, hogy milyen bugokat jelentetek be ;)

Még lesz egy költözés, egy drágább bérleti konstrukciót választottam, hogy legyen még tárhely és gyorsuljunk tovább, az sose baj :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válasz erre a témára...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...