• 0
KovácsIstván

Kurzweil PC3 Intuitive Info

Kérdés

Üdv!

Frissen beszerzett PC361-embe (Köszönet érte a hs-online-nak! :) ) feltettem a legfrissebb OS-t. (2.03)

A 2.0 kiadásakor nagy hír volt az új "Intuitive Info" funkció,amit a PC3LE-ben mutattak be,mely szerint,ha valamilyen kontrollert használsz,akkor kiírja a hangszer,hogy mit használtál,milyen értékre állítottad,és ez milyen paramétert módosít (ha jól értelmeztem).

Na,ezt a funkciót nem sikerült megtalálnom... :wacko: Valaki tudna valamiféle segítséget nyújtani nekem? Vagy ezt a funkciót én értettem félre? Vagy ez nincs is a PC3-hoz,csak a kistesóhoz?

Előreis köszönök mindenféle segítséget! :bow:

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

• 0

Szerintem nem igazán tünt el a piacról Creamware "SonicCore" inkább más piaci szegmensbe váltott :)
http://www.sonic-core.net/shop/index.php?cat=c1_DSP-Audio-Platform.html
De sosem fejlesztett DSP-t mindig a Analog Devices DSPket használta
A korg meg csak a OASYS vezérlésére használta a PC-s Linux rendszert,  konkrét ?Motorola? DSP-k vannak benne hangelőállításra
Szerintem egy célirányos processzor amit hang generálásra,hang modosításra terveztek és "csak arra"
Az nem néz át közben i/o portokat, DMA-kat PCI okat, futtat rejtett Fakebukkot stb....... csak teszi a dolgát
De az biztos hogy ez a /Kurzweil PC3 Intuitive Info/

Szerkesztette Leslie

Hozzászólás megosztása

• 0
Ekkor: 2014. 11. 17. at 20:03 írta Bendi:

Nálam most előadott egy iylet, de nem volt rácsatlakoztatva semmi.

Háromszor ki-be kapcsoltam. Initializing scanner... Aztán semmi. A program választó gombok felett a 6. és 7. LED világított egy darabig, majd elaludt.

Harmadik bekapcsolásra elindult a hangszer. (Már kezdtem "leizzadni"...)

Van valakinek ötlete? Lehet, hogy a CR2032-es gombelem merült le? ...

Szia Bendi!

Hasonló gondom van a pc 3 x-el. Bekapcsolom, betölt, jön a jellegzetes kis kattanó hang a category gombok felől. Kb 30-40 másodperc után újra a jellegzetes kattanás, és lefagy a szinti. Bekapcsoláskor nekem is világít a 6-os, és a 7-es program gomb. Nem reagál a resetre  sem. :-(  Neked mi volt a megoldás?

És én már leizzadtam. Kétszer.

Hozzászólás megosztása

• 0

Nekem olyan problémám volt a pc3x-el, hogy gondolt egyet és eltranszponálta magát. Illetve régen volt valami, hogy nem akart feléledni, mindkét problémára az OS update-elése volt a megoldás. 

Hozzászólás megosztása

Szólj hozzá! Ehhez regisztrálj, vagy jelentkezz be!

Regisztrált tagság szükséges a fórumon való részvételhez.

Tagság szerzése

Igényelj tagságot a közösségünkben! Mindez pofonegyszerű!

Regisztráció

Jelentkezz be!

Már regisztrált tagunk vagy? Itt jelentkezhetsz be!

Bejelentkezés