Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Focusrite scarlett vezeték nélküli fejhallgatóval


Kovács Pistike

Kérdés

Sziasztok. Eddig otthoni gitározáshoz használt focusrite hangkártyámat a nagyjack kimeneten keresztül egy átalakítóval a kisjackes Sony fülhallgatóval használtam.ez a dolog nem igazán jött be, szeretnék váltani, az ideális egy vezeték nélküli füles lenne. Nem tudom milyen megoldások lennének, gondolom lehetne valami transmitter félével bluetooth-on jelet küldeni, de akkor ezt a kütyüt is tölteni kell(Gondolom akksis). A pc-m tv-re van kötve hdmi csatlakozoval, a tv ben van bluetoothos fülhallgató kapcsolat, szerintetek össze lehet valahogy hozni. Vagy egyéb ötlete valakinek?

 

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
Ekkor: 2024. 04. 10. at 20:55 írta Kovács Pistike:

 Vagy egyéb ötlete valakinek?

Igen. Ne csinald.

Ha mindenkeppen vezetek nelkuli fulest akarsz, akkor igen, az kb olyasmi, ahogy te is irod, vagy dongle-lel szamitogepbe, vagy a szamitogep alap BT-jet hasznalva, stb.

De ne csinald, szerintem.

Vegyel egy jo vezetekes fulest es hasznald egeszseggel. Vagy magaval a vezetekkel van annyira nagy bajod, hogy az teljesen kizart?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...