Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

AudioEase by Speakerphone | (vétel, frissítés) és potenciális alternatíva?


Adam90

Kérdés

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy valaki rendelkezik-e ezzel a pluginnal.
- Fontolgatom, hogy rászánom magam a megvásárlására, de mivel (számomra legalábbis) ez már nem az olcsó plugin kategóriába tartozik, így felvet bennem néhány kérdést a vétel előtt.

Most a kérdésem arra vonatkozna igazából, hogy látom verziófrissítésért is kérnek külön upgrade felszámolást. Egy ilyen plugin esetén most minden kiadott frissítésekért kell fizetni, vagy csak "a nagyobb generációs jellegűekért".
Gondolok itt arra ha 2-es verzióban van az adott program (a 3-asért bizonyára, kell "az oké") viszont egy kisebb javítás kiadása esetén még használható és frissíthető ingyenesen? Version history tekintetében, teszem azt pl. 2.1.6 verziónál kerül megvételre a program, akkor használható minden továbbiak nélkül a frissebb 2.2.2-es verzióval?
Mikortól számítanak és kérnek upgradet? Ha megjelenne a 3-as széria, ott megértem ha esetlegesen felszámolnák vagy kérnének felszámolást.

Esetleges alternatívákat is szívesen meghallgatok és fogadok, pl. szerintetek a McDSP FutzBox jobb?
Mert így belegondolva és nézve a Speakerphone árat €477, abból ha gyűjtök hozzá már Nuendot tudnék venni.🙄
(Bár én REAPER-t használok, 2017 körül horgonyoztam le nála.)

Az esetleges segítőkész válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Eddig még senki nem tudott válaszolni a kérdésre. Esetleg te tudod a választ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...