Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Rövidített Plug-in nevek visszaállítása Logic Pro X-ben?


Szabó Jocó

Kérdés

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Sziasztok....Logic Pro X audio unit manager felismeri a legfontosabb cuccaimat, csak roviditett nevvel jeleniti meg (Pl native instrument kontakt 5 -ot ugy hogy  NIO5). Ezt nem lehet valahogy "visszaallitani"? Vagy akar kezzel atnevezni valahol?

Ez nekem is problémát jelent!Olyan hülye rövidítésket csinált,hogy nem tudom mi az?Ha valaki tud rá megoldást,enegem is érdekelne!

Link to comment
Share on other sites

Nekem is felismeri a Nativot,meg aSpectrasonics-t is!De olyan furcsa rövidítéseket ad neki.

Most ha jól értem letakarítottad az egész Por X-t?És újra telepítetted?

ha ez van én mégegyszer nem kisérletezek!Már egy csomó dolgot beállítottam!

Arról nem beszélve ,hogy a Pro x után raktam fel a 10.9-et!S kezdhettem minden t előlről!

Link to comment
Share on other sites

Nem tettem újra semmit. 10.8.4 -esem van a gépen (tisztán tettem, nem update....fusion drive).....csak áttettem angol nyelvre a rendszert, a mackeeper törli a cache fájlokat, köztük a logic pro au tempjét (tehát újra átszkenneli a rendszert)....de gondolom ez a takarítás nélkül is menni fog, csak az audio unit managerbe skenneld újra a pluginokat. Én a rendszeremet is angolul hagytam, fő, hogy jól menjen a logic, többi nem számit :)

Link to comment
Share on other sites

Nem tettem újra semmit. 10.8.4 -esem van a gépen (tisztán tettem, nem update....fusion drive).....csak áttettem angol nyelvre a rendszert, a mackeeper törli a cache fájlokat, köztük a logic pro au tempjét (tehát újra átszkenneli a rendszert)....de gondolom ez a takarítás nélkül is menni fog, csak az audio unit managerbe skenneld újra a pluginokat. Én a rendszeremet is angolul hagytam, fő, hogy jól menjen a logic, többi nem számit :)

Bocs!De amit itt leírtál,nemigen értem!Én egy nagyon amatőr vagyok!Amit tudok,azt szinte kiizzadtam magamból!Egy éve bűvölöm ezt az egészet,Egy szintre elértem!De amit itt írtál???Szóval nem is igen értem?Arról nem beszélve,hogy ezt a " mackeeper" programot nem is merem felrakni,Mert olvastam olyat,hogy nem ajánlott!Szóval mivel működik a rendszer,marad minden így!Majd megtanulom idővel,hogy melyik rövidítés mit takar!

Azért kösz!

Link to comment
Share on other sites

Bocs!De amit itt leírtál,nemigen értem!Én egy nagyon amatőr vagyok!Amit tudok,azt szinte kiizzadtam magamból!Egy éve bűvölöm ezt az egészet,Egy szintre elértem!De amit itt írtál???Szóval nem is igen értem?Arról nem beszélve,hogy ezt a " mackeeper" programot nem is merem felrakni,Mert olvastam olyat,hogy nem ajánlott!Szóval mivel működik a rendszer,marad minden így!Majd megtanulom idővel,hogy melyik rövidítés mit takar!

Azért kösz!

Én a mackeepert megvettem....vírusirtó, lemeztisztitó egyben és persze a logic cache fájlait is üríti, ezért a logic mindig újra keresi a pluginokat....ha érted angolul a rendszert, ajánlom, hogy váltsd át, índítsd újra és hátha a logicba egyből helyrejönnek a plugin nevek...

 

Nem azzal van bajom, hogy másképp van írva, hanem gondolok itt későbbi problémák lehetőségére. Pl használom a nectar plugint, majd fel év múlva ki akarom nyitani a plojektet, de mivel más a neve, lehet már gondot okoz, hogy kinyissam ugyanúgy a dalt....és a nectar beállítása már elveszik akkor....

Link to comment
Share on other sites

Üdv Mindenkinek!!!

 

Logic Pro X-nél használt UAD pluginneket kicsit másként (idegesítően  :growl: ) rövidítve irja a neveit ez nálam megoldódot ez a problematika jelentem!!! A régi iMac gépemen még rajta volt a Logic Pro 9 a 10-es mellett, de nem rég szereztem be egy Új Mac Minit amin már csak a Logic Pro X fut és lássatok csodát már rendesen és nem idegesítő valamiféle kód nevekel nevezi el az UAD pluginneket  :D  úgyhogy én ebből azt veszem le, hogy lehetséges hogy a kétt progi zavarta egymást és csak ezért volt ez a jelenség. 

 

További szépnapot mindenkinek!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...