Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
mekunekud

hangfal probléma

Kérdés

Az egyik hangfalamból kevesebb magas jön, mint a másikból (bal és jobb). Megcseréltem őket, a probléma oldalt váltott, ezért szinte biztos vagyok benne, hogy maga a hangfal a rossz. Néha alig észrevehető, néha elég zavaró (a jeltől függően). Talán a hangváltónál van valami hiba, vagy lehet, a hangszoró fáradt el. Találkoztatok már hasonlóval? Mit lehet kezdeni vele? E-MU PM5 amúgy.

Köszi a segítséget.

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Valószinüleg a magas sugárzó ment tönkre. Elég gyakori probléma. A hangváltó és a végfok hibájának sokkal kisebb az esélye. Be kell vinni a Hitsapce szervizbe. Ott megmondják pontosan mi baja. Az már nem bizti, hogy javitani lehet/érdemes, mert az EMU elég rég felhagyott a gyártással és a supportal is. Szóval nem tuti, hogy lehet bele emberi feltételekkel alkatrészt szerezni. Csak azért szólok, hogy lelkileg erre azért készülj fel. :(

Hozzászólás megosztása

• 0

Én ezt gyerekek nem akarom elhinni...h ezt bevállalja az EMU.Most még egy ismerősöm így járt és tehetetlen...Most ír majd mailt a supportnak, hogy akkor most micsináljon?Dobja ki? mer tüzifának nem az igazi vagy mi legyen vele. És azért kemény ez a szitu mert ebből a hangfalból nem 100 darabot adtak el, meg nem is 1000-et.Csak én ismerek vagy 6-7 embert aki vett ilyet. Az lesz a válasz, hogy Sorry vagy mi? Csak szerintem nonszensz a dolog??? Hűtsetek le :DDDD

Hozzászólás megosztása

• 0

Köszi a segítséget. Valóban magassugárzót kellett cserélni benne, de elég drágán csinálták meg. Állitólag sokáig tartott, mire talált megfelelő cserealkatrészt, de az eredmény teljesen jó lett. (Mondjuk több hétig nem volt nálam a hangfal, szóval nem tudom mennyire megbízható ez a konkluzió, mindenesetre már nem féloldalas, és ez volt a cél.)

Hozzászólás megosztása