Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Segítség! NI KONTAKt 5 - Loop, groove használata


Gasparius

Kérdés

KONTAKT-ban van problémám dob groove-ok használatával.

Konkrétan nem is tudom használni. a wawe editorral, mapping editorral próbálom megoldani, megvágni, ez még sikerül is, de a DAW-ba húzás után értékelhetetlen, a képen látszik remélem.

 

Egyszerűen nem tudok rájönni, hogyan kell, még úgy sem, hogy többé-kevésbé rétem az angolt.

Tutorial videókat is néztem, de nem találtam meg a megoldást, gondolom azért, mert annyira egyszerű, hogy szinte szót vesztegetni se érdemes rá.

 

Tehát a képen látszik, hogy bent van a KOntaktban egy llop, amit viszont ha kirakok a host progiba, egy lépcsőt csinál nekem, ami értékelhetetlen, hiszen a billentyűzetekre mindre más-más loop van kiosztva, így teljesen összevissza szól

Ráadásul ennek a hosszát se tudom beállítani, mert kb kétszer olyan hosszú ideig tart, mint a loop.

Egyetlen billentyűhöz tartozó loopot szeretnék betenni a hostba, de mivel "lépcső" van, a többi is megszólal egy pillanatra...frászt kapok. 

 

 

Ha valaki megtenné, hogy szájbarágósan megírja, mit szúrok el (gondolom a wave editorban) nagyon megköszönném, mert hülye vagyok hozzá sajnos.

 

 

 

 

post-5175-0-54993200-1410599794_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...