Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0
Ricsiva

Virus TI2 USB vs. MIDI probléma?

Kérdés

Sziasztok!

Kérem, valaki segítsen az alábbi problémámban!
USB-n használva az tapasztalható, hogy akár egy sáv esetén is, ha sok fx vagy unison van használatban, esetleg sok apró sűrű szaggatott darabból áll össze a dallam, akkor elkezd szaggatni, recsegni, kihagyni hangokat. Több part esetén, mintha elfogyna a power, és az egyik partból kihagy hangokat. Olyasmi, mint amikor régen, szoftverrel zenélve, a gyenge processzorok miatt system overload történt. Nem tudom, hogy ez az USB 1 miatt van-e, és USB 2-3-mal simán menne (nem is értem, miért 1-es, hiszen amikor megjelent, már elérhető volt az USB 2), vagy egyszerűen csak gyenge a processzorja, de elég idegesítő..., mindig is ezt csinálta, nem új keletű dologról van szó. Esetleg megoldás lehet, nem USB-n, hanem MIDI + audio kábellel van használva?
Előreis köszi!

Szerkesztette Ricsiva

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Szerintem is dsp fogyás.Nálam is jelen van,de idővel megtanultam beosztani a teljesítményt.Ha valamelyik sáv nagyon sok teljesítményt  fogyaszt,érdemes azt ,audio sávvá alakítani.(Bár nyilván kompromisszum.)Amúgy idegesítő igen.

Hozzászólás megosztása