Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Moog Subsequent 25


power32

Kérdés

Régi álmom volt, hogy egyszer lesz egy moog-om 🙂 Tegnap megelégeltem a hezitálást és felhívtam a hitspace-t, hogy van-e raktáron 🙂 Azért hozzá kell tennem, hogy elég sok videót néztem a döntésem elött a yoututbe-on, mert valahogy ingatag volt az analóg hangszerek iránti érzelmem. Tudom, hogy ez pont az első mondatomnak ellent mond, de ez van. kb fél éve adtam el a behringer deepmind 12, mert vagy én voltam béna, vagy a hangszer állt nagyon távol töllem és ez volt a bajom a roland gaia-val is. Nem éreztem az a hangot, amit kerestem egy analóg cuccból. Tudom, hogy ez a két hangszer nem igazi analóg, de reménykedtem bennük. Láttam, hogy pl az Ákos használja a roland gaia-t.

Volt már elég sokféle hangszerem és valahogy mindből az a piszok hiányzott a hangból, meg az a mindent átható basszus. Na meglett 😄 Azt hiszem, hogy ma nem az asszonyal alszok, hanem a moog-al 😄 Egy kicsit beszippantott ez az analóg dolog most.

A lényeg, hogy érdekelne, hogy kinek, milyen tapasztalata van a moog hangszerekkel és azok lehelyezése egy kész zenében.

ui: a hitspace dolgozóinak örök hála a türelmükért és a jófej hozzáállásukért!

Szerkesztette power32
Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

  • 0
Ekkor: 2020. 06. 19. at 21:34 írta power32:

Régi álmom volt, hogy egyszer lesz egy moog-om 🙂 Tegnap megelégeltem a hezitálást és felhívtam a hitspace-t, hogy van-e raktáron 🙂 Azért hozzá kell tennem, hogy elég sok videót néztem a döntésem elött a yoututbe-on, mert valahogy ingatag volt az analóg hangszerek iránti érzelmem. Tudom, hogy ez pont az első mondatomnak ellent mond, de ez van. kb fél éve adtam el a behringer deepmind 12, mert vagy én voltam béna, vagy a hangszer állt nagyon távol töllem és ez volt a bajom a roland gaia-val is. Nem éreztem az a hangot, amit kerestem egy analóg cuccból. Tudom, hogy ez a két hangszer nem igazi analóg, de reménykedtem bennük. Láttam, hogy pl az Ákos használja a roland gaia-t.

Volt már elég sokféle hangszerem és valahogy mindből az a piszok hiányzott a hangból, meg az a mindent átható basszus. Na meglett 😄 Azt hiszem, hogy ma nem az asszonyal alszok, hanem a moog-al 😄 Egy kicsit beszippantott ez az analóg dolog most.

A lényeg, hogy érdekelne, hogy kinek, milyen tapasztalata van a moog hangszerekkel és azok lehelyezése egy kész zenében.

ui: a hitspace dolgozóinak örök hála a türelmükért és a jófej hozzáállásukért!

szia, Roviden: diszno egy hangszer. Subseq37-esem van-igaz csak par honapja es eleg keves idom volt ra. 2 oldalrol kozelitenem meg a valaszt. Szoval 1 live act-hoz szerintem idealis, knob/function miatt. Kezre all, hamar ki tudod keverni a keresett hangzast, van preset save/seq feature. 2 Kreativ zeneles/komponalas laptop nelkul standalone vagy midi chain-ben. Stabilak az oszcillatorok, eleg jol használható. Azzal jatsztottam, hogy drum machine inputjat adom neki midikent ill audio signal-kent is, erre general time synch-el- es ez utobbinal el vagyok akadva ido hianyaban. Tudtam fantasztikusat jammelni vele, de 2. alkalommal mar nem jott elo ugyanaz. Ezt a reszt meg fel kell fedeznem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...