Jump to content
Ménemszól.hu
  • 0

Ének processzor/ mixer próba


efa98

Kérdés

Sziasztok!

Nem régiben vettem egy Voicelive Touch mk1 énekprocesszort és egész jó hangokat lehet vele elérni az előző Boss pedálhoz képest, de néha túl erősnek érzem az effekteket és mivel főleg a reverb/delay, esetleg kórus effekteket használnám ki (a többi funkció nem feltétlenül szükséges), gondoltam rá, hogy külső FX-ként használhatnám-e egy mixerrel?
Így egy előre beállított reverbet/delayt könnyen és finomabban tudnék lőni az énekhez? Illetve a preampot is elég zajosnak érzem, valamint könnyebben gerjed a mic->mixer szimpla megszólaláshoz (nincs mixerem sajnos, csak régen így is próbáltunk) képest ha a processzorba éneklek. 
Vagy lehet jobban járok, ha veszek egy Soundcraft Signature, vagy valami hasonló keverőt?
Szeretnék egy sajátosabb hangzást kialakítani a próbák során, de inkább egy tisztább hangzás szimplán keverőből egy kis beépített effekttel, ha a Voicelive nem működik jól.

Előre is elnézést, ha hülyeségeket kérdeztem! Köszönöm a válaszokat!
Üdv!

Szerkesztette efa98
Helyesírás.
Link to comment
Share on other sites

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

Eddig még senki nem tudott válaszolni a kérdésre. Esetleg te tudod a választ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Válaszolok a kérdésre...

×   Formázott tartalmat illesztettél be.   Kattints a formázás megszűntetéséhez.

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...