Jump to content
Ménemszól.hu

Polivoks Mini Desktop $500


bart42

Recommended Posts

15 órája írta axon.dust:

mondjuk ha mar polivoks, akkor nem artott volna az eredeti uton haladva 2 vco-t beletenni, mert igy aztan koze nincs hozza...

ha jól értem ez nem az eredeti polivoks, hanem annak a tervezett de eddig el nem készült "kistestvére", amúgy tényleg nem ártana még egy vco, de ha meg azt nézzük, hogy az erica synthnél az acidbox III bármilyen vco nélkül majdnem ennyi, már nem is olyan rossz...

Link to comment
Share on other sites

7 órája írta monotron:

ha jól értem ez nem az eredeti polivoks, hanem annak a tervezett de eddig el nem készült "kistestvére", amúgy tényleg nem ártana még egy vco, de ha meg azt nézzük, hogy az erica synthnél az acidbox III bármilyen vco nélkül majdnem ennyi, már nem is olyan rossz...

Ha megnezzuk, hogy kb ezert az arert (ami afaval, vammal kb 170k) majdnem lehet kapni egy miniloguet, vagy arp odysseyt vagy 0-coastot, vagy minitaurt, vagy mothert, vagy bsii-t, a behringerekril nem is beszelve, es meg kb 10 masikat, ami nemkicsit jobb, akkor ismet egy meglehetosen tularazott vasat latok en csak

Link to comment
Share on other sites

5 órája írta axon.dust:

Ha megnezzuk, hogy kb ezert az arert (ami afaval, vammal kb 170k) majdnem lehet kapni egy miniloguet, vagy arp odysseyt vagy 0-coastot, vagy minitaurt, vagy mothert, vagy bsii-t, a behringerekril nem is beszelve, es meg kb 10 masikat, ami nemkicsit jobb, akkor ismet egy meglehetosen tularazott vasat latok en csak

Egyrészt azért a felsoroltak egy része inkább 200 mint 170 felett van, másrészt meg bármilyen jó cuccok, de ha valaki mindenképp polivoks hangot akar akkor nem sokra megy egy 0-coasttal, arra eddig a nem eurorack modulok közül csak az acidbox (ami most megnéztem analogue zone-ban 150) meg a szintén Elta által gyártott polivoks filter effekt box volt, de ezek meg nem komplet szintik. Szerintem van akkora kultusza a polivoksnak, hogy ha tudja hozni azt a tipikus elbaszott hangot akkor simán vinni fogják.

Link to comment
Share on other sites

Sajnos elkezdtünk mindent a behringer árfekvéséhez hasonlítgatni. 1 éve még azt mondtam volna, hogy 500$ért simán megveszek egy ilyet, de mióta belengették a neutront 300$ért, erősen átgondolom mire adjak ki ennyit. Igaz nagyon más a kettő, de egyelőre erről a polivoks klónról sem hallottunk demót. Azt írják atom stabil oscija lesz, hát az eredeti pont nem arról volt híres. Ki tudja mennyi köze lesz hozzá ? Én eredeti polivoksot még nem hallottam, azt mondják a filtere is jó retkes. Az erica acidbox 1 volt nálam már viszont és azt én abszolút nem hallottam koszosnak semmilyen téren. Főleg az ms20 miniéhez hasonlítva kristálytiszta hifi hangú filter volt.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...