Jump to content
Ménemszól.hu

Kérdés

Létrehozva (szerkesztve)

Sziasztok! TI Snownál van ötletetek arra, hogy a multi módban a 4 part hangerejét hogyan lehetne külön potira kiosztani a midi kontrolleren? Úgy vettem észre, hogy csak a kijelölt parton lehet állítani a másik 3 partot nem tudom vezérelni kontrollerről de én pont azt szeretném, hogy ne kelljen menüben lavírozni egy egyszerű hangerő állításhoz. 

Köszi

Szerkesztette Pigment Chemcal

Hozzászólás megosztása

válasz erre a kérdésre

Recommended Posts

• 0

Nincs a kontrolleren learn mód? Vagy milyen midi csatornára van címezve a multi módban az egyes partok? 1, 2 , 3 , 4 vagy mindegyiket egy csatornára állítottad?

Hozzászólás megosztása

• 0

az adott MIDI channel  CC# -jét tudod csak állítani, ergo EGY part (mondjuk MIDI CH1) potijait, ha képes a kontrollered több midi csatornát kezelni azaz a potmétereket stb több más midi csatornára cimezni akkor működik a dolog, máshogy nem. VAGY veszel egy midi patchbay-t és azzal oldod meg (minden midi ch-ra ugyanaz megy majd ki , azaz part 1-4-re (midi ch1-4) ugyanaz a CC# megy)

• Thanks 1

Hozzászólás megosztása

• 0
Ekkor: 2018. 03. 31. at 14:26 írta draco draconis:

Nincs a kontrolleren learn mód? Vagy milyen midi csatornára van címezve a multi módban az egyes partok? 1, 2 , 3 , 4 vagy mindegyiket egy csatornára állítottad?

Mind az 1-es csatornán van mert a láncba van fűzve még két szintiven. Megpróbálom megvariálni a csatornákat

Hozzászólás megosztása

Szólj hozzá! Ehhez regisztrálj, vagy jelentkezz be!

Regisztrált tagság szükséges a fórumon való részvételhez.

Tagság szerzése

Igényelj tagságot a közösségünkben! Mindez pofonegyszerű!

Regisztráció

Jelentkezz be!

Már regisztrált tagunk vagy? Itt jelentkezhetsz be!

Bejelentkezés